Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Féltékeny a 3 éves lányom...

Féltékeny a 3 éves lányom kistesójára és állandóan bántja. Amikor még szoptattam a kicsit és látta ő azt végig sírta. Már mondtam neki ezerszer hogy én őt is ugyanúgy szeretem. Mit csináljak hogy befejezze?

Figyelt kérdés
2018. júl. 22. 20:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mennyit foglalkozol csak vele, a testvér nélkül? Míg szoptatsz olvass neki mesét, vagy bújjon oda hozzád és nézzetek egyet a tvben, tudtok mondókázni is.
2018. júl. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%
Nálunk is sajnos féltékeny a 3 éves a kistesójára. De eddig szerencsére nem bántotta. Nála inkább abban nyilvánul meg,hogy azóta sokat hisztizik. Ha rászólok akkor pedig teljesen kétségbe van esve. És mégjobban sír. Azt hiszi nem szeretem és azért szólok rá. Pedig már ezerszer elmondtam neki hogy őt us ugyanúgy szeretem,csak a baba még kicsi nem tud semmit egyedül csinálni azért segítek neki sokat. De nehéz neki elfogadni ezt. Nem érti meg. Sajnos jó.tanácsot nem tudok adni. Nálunk a férjem besegít,de a nagynak rám van szüksége nem helyettesíthet. Probálok minnél többet foglalkozni vele de nem egyszerű. Kitartás.
2018. júl. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Vond be, és dícsérd sokat!

Pl. adja a kezedbe a pelenkát. Utána mondd el neki, mennyire örülsz és milyen büszke vagy, hogy ő már ekkora nagylàny, hogy tud segíteni.

Beszélgess vele, hogy ő milyen volt piciként, hogy milyen jó volt, és ezt most a kistesóval ő is átélheti.

Mondd el néha, hogy mennyire vàrod, hogy a baba is ilyen nagy és ügyes legyen, mert vele már lehet pl. beszélgetni, tud egyedül öltözni, enni, stb.

2018. júl. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
70%
Így b*sszák el egy gyerek életét,ÖRÖKRE.....
2018. dec. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!