Igaz ez? Nem tudnám oda adni?

Figyelt kérdés
Azt halottam, hogyha örökbe akarom adni, de már megfordult a fejemben, hogy megtartom akkor nem leszek képpes örökbe adni, vagy ha oda is adom meg fogom gondolni magam a 6 hét alatt. Szerintetek? Ez igaz?

2019. aug. 9. 09:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem feltétlen.
2019. aug. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom ez attól is függ, milyen megfontolásból akarnád örökbe adni.
2019. aug. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Másodiknak igaza van, nagyon nem mindegy az indok, arról nem beszélve, hogy eleve ezt a kérdést mindenki másképpen éli meg. Pl nem mindegy, hogy azért adod örökbe, mert 16 éves vagy és nem érzed magad elég érettnek és felelősnek a gyerekvállaláshoz, vagy ha anyagi okokból döntesz így, vagy esetleg a baba nemierőszakból fogant. És még lehetne sorolni.
2019. aug. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
Ismerek olyan anyukát aki örökbefogadásra vártak, megkapták a babát (amire éveket várták) , pár nap múlva vissza kellett adniuk, mert a szülőanya meggondolta magát.
2019. aug. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet előre tudni. A szülés után lehet hogy nem leszel képes oda adni, lehet higy igen.
2019. aug. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem igaz, ilyen érzésekkel nem leszel rá képes ha meglátod, így sok fájdalomtól kímélsz meg mindenkit ha el sem indítod a folyamatot.
2019. aug. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%

"Szerintem igaz, ilyen érzésekkel nem leszel rá képes ha meglátod, "


Én akartam gyereket, vártuk a férjemmel.

Mégsem éreztem semmi eufóriát szülés után. Kb csak megkönnyebbülést. Hogy végre nem fáj.

Persze, hazavittük (kötelességből), nevelgetjük, szeretjük. Most 6 éves, a világért sem adnám, de ez a kötődés folyamatosan alakult ki. Nem nyomnak meg egy gombot szülés közben, hogy innentől az életed értelme a gyereked.

Valakiben később sem alakul ki kötődés.

Mindenki más, ne általánosíts!

2019. aug. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor add örökbe ha véglegesen döntöttél.Ne jársz mások érzéseivel.A baba érdekeit nézd .Hol lenne jobb helyen nálad ,vagy egy olyan családban ahol évek óta várnak rá ,és minden vagyunk egy baba.
2019. aug. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
54%
Volt egy sorozat "Im having their baby". Dokumentumfilmek olyan nokrol, akik orokbe akartak adnj a gyerekuket. 50% a szülés után meggondolta magát.
2019. aug. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
25%
7-es miről beszélsz? Töled nem akarta elvinni senki. Persze hogy fokozatosan alakul ki, de biztos vagyok benne ha el akarta volna venni tőled a gyámügy vagy bárki, nem engedted volna csak úgy.
2019. aug. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!