Mik a jelek ha örökbe lettem fogadva?

Figyelt kérdés

2020. dec. 1. 08:25
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen nekem is fura. Rólunk is van baba napló, hajtincs, bár en nem csináltam ilyet a kisfiamnak, de nyilván van róla is kép meg rólam is terhesen. Jó régen kevesebb képet csináltak amúgy. De igen. Mindig mondja anyukam, hogy velem volt a legrosszabb terhessége, de en születtem meg a legkönnyebben. Stb stb. Szoval azért mennek a sztorik. Vagy hogy a nővérem milyen sokáig kopasz volt és a foga is későn jött ki. Hogy öcsém nyakán 2x volt a zsinor.
2020. dec. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
nekem kék a szemem és van egy kép ahol barna szemű kisbabát fog anyum a testvérem nem lehet mert ő anyum mellet állt és ma meg mutattam és mondtak ez te vagy pedig nem is én vagyok
2020. dec. 1. 19:20
 13/24 anonim ***** válasza:
16%

A kisbabák szeme vagy kék, vagy barna. Vannak átmenetek is!


A babákon látszik, hogy ugyanaz a felnőtt e! A szemén kívül sem ismersz magadra? Rajtam és a lányomon is látszik, a babaképen, hogy mi vagyunk.


Figyelj, ha van kedved, mutasd meg a képet, meg küldj egy fotót magadról, megmondom, hogy te vagy e.

2020. dec. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
A babák szeme színe nem végleges. Idővel változhat.
2020. dec. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Alig volt hajam de azon a képen elég sok volt
2020. dec. 1. 20:35
 16/24 A kérdező kommentje:
Ha tényleg változik a szemszín akkor a másik képen ahol kicsit idősebb lehetettem 1 éves miért volt kék?
2020. dec. 1. 22:46
 17/24 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem sem te vagy a képen! Anyukád szült egy barnaszemű gyereket, de meglátott téged az igéző kék szemeiddel és rögtön meg is kérdezte a te vérszerinti anyádat, hogy : "Figyu, nem cserélünk, nekünk még nincs kékszemű a családban?"

Erre a vérszerinti anyád rávágta, hogy "Hát dehogynem!"

És boldogan éltek, míg gyanút nem fogtál...

2020. dec. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Örökbefogadás után a gyerek új anyakönyvi kivonatot kap, ami azt a helyzetet mutatja, mintha az örökbefogadó szülőktől született volna. Ez tehát nem hordoz infót arról, hogy örökbefogadták-e. Ha a szüleidet nem mered megkérdezni, esetleg egy távolabbi rokon vagy családi barát, akivel elég bizalmas a kapcsolatod? Ha ilyen nincs, de nagyon bizonytalan vagy, akkor a gyámhivatalhoz lehet fordulni, megadod a személyes adataidat és ők meg tudják mondani, hogy örökbefogadott gyermek vagy-e.
2020. dec. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Okés utolsó
2020. dec. 2. 14:36
 20/24 anonim ***** válasza:
0%
Nem.hasonlitasz a szüleidre, nagyszüleidre, többi rokonodra, sem kinézetben sem természetben. Mikir beszélik a rokonaid hogy ez az unokatestvéred a mamájától ezt a természetet, a másik rokonod az apjától azt a hajlamot örökölte, stb, s te érzed hogy a családban ahol élsz nem hasonlitasz senkire. Magamból indulok ku, én is örökbefogadott vagyok. S nekem fáj mikor idegen emberek is beszélik hogy a gyerekül tiszta apja, vagy anyja vagy a családan ha szóba kerül.ki kire hasonlit. A ronán állam meg kéne nézze hogy a gyerek hasinlutson egy kucsit az örökbefogadó szülöjéhez kinézetben.
2020. dec. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!