Fogadott mar valaki orokbe 14-16 eves fiut?

Figyelt kérdés

Milyen jogi statuszban van ilyenkor a gyerek? Teljes jogu orokos lesz?


Hogy fogadja a gyerek ilyen korban a szulot? Kepes -e egyuttmukodni vele? Kiszakad-e abbol a barati kozegbol ,amiben addig volt? Lesznek -e az uj iskolaban baratai? Meg tudja-e szokni a gyerek,h tanulni kell meg tovabbtanulni egyetemen ,nyelvvizsga meg beiratjuk sportegyesuletbe ? Fel tudja-e venni a csalad oltozkodesi es eletstilusat? Vagy celiranyosan munkahelyi interju kategoriaval keressuk a csaladba szukseges jellemzokkel es erdeklodesi korrel rendelkezo motivalt gyereket?

1 vagy 2 hasonlo koru gyereket (mindenkepp fiu)valasszunk? Eleve 2 baratot lenne celszeru ,ugye? (Kesobb latjuk majd hogy alakul a havi jovedelmunk. Mire lesz keret.)

Tudunk-e korulnezni es beszelgetes utan szurni gyerekeket? Vagy hogy megy a kivalasztas? Illetve a kolcsonos szimpatia.


A szuleikkel mi van? Azok ndm fogjak-e zaklatni a mi csaladunkat? Van-e halott vagy ismeretlen sguloktol szarmazo gyerek?


Magan orokbeadohelyen vagy allaminal probalkozzunk?

Kisbaba szulesre es nevelesre meg 5-10 evig nincs idonk es energiank a sok munkank es felujitasok miatt . Meg en nem akarok cipot kotozgetni meg gyereket etetni meg jatszoterre menni iskolaba kisergetni . (En vagyok a no. ) Most 39/N es 41/F vagyunk. Nem tervezunk hazassagot.


Minden otletet hozzaszolas szivesen olvasok.



#együttműködés #örökbefogadás #14-16 eves fiu gyerek #Acsaladimentalitastovabborokitese
2021. máj. 23. 02:03
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
A szegeny gyereknek pont az lesz a legnagyobb baja hogy kövesse az öltözködési stílusotokat. Egy gyerek érző lény. Soha nem értettem ezeket a pénzéhes b***.. Szerencsétlen gyerek, inkabb ne fogadjatok örökbe, az a gyerek aki elveszti a szüleit hatalmas lelki támogatásra szorul nem arra hogy megmondják neki hogy hogyan kell ebben a családban felöltözni. Nem minden a pénz... és nem attól lesz jo sora hogy megvan mindene, hanem egy szerető támogató megértő családtól. Éljen akár egy putriban vagy egy kastélyban.
2021. máj. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Mindig a gyereknek keresnek szülőt!

Nem a szülőnek gyereket.


Remélem, érted...

2021. máj. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Kamu, unatkozó emberke
2021. máj. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom eldönteni, hogy ez a kérdés igazi-e vagy troll, de annyira zseniális, hogy szerintem megéri pontról pontra foglalkozni vele.

"Milyen jogi statuszban van ilyenkor a gyerek?" Mint a vér szerinti.

"Teljes jogu orokos lesz?" Igen

"Hogy fogadja a gyerek ilyen korban a szulot?" Változó, de biztos, hogy nem hálától csillogó szemmel.

"Kepes -e egyuttmukodni vele?" Valószínűtlen.

"Kiszakad-e abbol a barati kozegbol ,amiben addig volt? Lesznek -e az uj iskolaban baratai?" Vagy igen, vagy nem.

"Meg tudja-e szokni a gyerek,h tanulni kell meg tovabbtanulni egyetemen ,nyelvvizsga meg beiratjuk sportegyesuletbe ?" Szinte kizárt.

"Fel tudja-e venni a csalad oltozkodesi es eletstilusat?" Őőő... nálunk már a vér szerinti kiskamaszaimnak is nehezükre esik felvenni "a család öltözködési stílusát", úgyhogy ezt inkább célszerű elengedni.

"Vagy celiranyosan munkahelyi interju kategoriaval keressuk a csaladba szukseges jellemzokkel es erdeklodesi korrel rendelkezo motivalt gyereket?" Ez a kérdésed sajnos nem értelmezhető, mert te nem válogathatsz a "motivált" gyerekek közül. Felajánlanak neked valakit, aki vagy kell vagy nem.

"1 vagy 2 hasonlo koru gyereket (mindenkepp fiu)valasszunk? Eleve 2 baratot lenne celszeru ,ugye?" Nem vagyok szakértő, de tudtommal egyszerre csak vér szerinti testvéreket szoktak örökbeadni.

"Tudunk-e korulnezni es beszelgetes utan szurni gyerekeket?" Nem.

" Vagy hogy megy a kivalasztas?" Előre megadtok "paramétereket" (kor, nem, vállalt betegségek, vállaltok-e romát), és ez alapján ajánlanak nektek ki gyereket.

"Illetve a kolcsonos szimpatia." Az ismerkedési folyamat során bármikor visszaléphettek, és ennyi idősen már a gyereket is megkérdezik.

"A szuleikkel mi van? Azok ndm fogjak-e zaklatni a mi csaladunkat? Van-e halott vagy ismeretlen sguloktol szarmazo gyerek?" - Örökbe csak olyan gyerek fogadható, akiről lemondtak a szüleik. Ilyenkor nem tartják a kapcsolatot egyáltalán, és nem tudnak a gyerekről semmit, úgyhogy zaklatástól nem hiszem, hogy tartanotok kéne.

"Magan orokbeadohelyen vagy allaminal probalkozzunk?". Tegyesz. Civil szervezetek csak újszülöttek örökbeadásával foglalkoznak.

2021. máj. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%

"ügyvédem intézi, o érti a feladatot"

Uramatyam. Én is vállalkozó vagyok, de a gyerek nem egy projekt, egy feladat. Remélem ilyen hozzaallassal nem büntettek meg egy gyereket sem.

2021. szept. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!