Mit tegyek?Mit tegyek mi lenne a jó megoldás? Volt aki orokbe adta a babajat?hogy elte meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

21 éves vagyok nem várt terhességem volt amit ezmiatt rosszul éltem meg nemrég született meg a 6hetes fiam...az előző párom az apja de a mostani párom kiserte velem vegig a terhessegemet. A mostani párom nem akarja a babát ő közöset szeretne. A volt párom érdeklődik a baba iránt szereti őt.

Én nagyon szeretem a babámat de a mostani parommal tervezek közös jövőt közös csaladot és mindent...valamint nem akarok egyedülálló anya lenni 21 évesen ..ahoz kicsit még felelotlennek és éretlennek érzem magam hogy segítség nélkül tegyem ezt megkeseredve apa nélkül... felmerült az orokbeadas is de nem birnam a hiányát vagy nagyon nehezen szoknam meg... féltenem hogy baja lesz...es nem birnam elviselni ha latnam hogy egy másik nő öleli helyettem....

Van valami olyan megoldás hogy átmenetileg kelljen megváljunk egymastol? Vagy olyan ahol latogathatnam minden nap?

Akinek van ötlete azt megköszönném.


2022. márc. 12. 10:56
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/86 anonim ***** válasza:
98%
Nincs az a faszi az életemben aki miatt lemondanek a gyerekemrol mert neki nem kell. Kinek adnád örökbe? A volt párodnak? Annak mi értelme? Amíg terhes voltál az uj csávó nem gondolt erre? Kidobnam mint a sicc, es élnek egyedül boldogan.... De, majdmar odaadni másnak mert ő sajátot akar. Nevelhetne a sajátjakent is. Lapátra vele!!
2022. márc. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/86 anonim ***** válasza:
99%

Nincs jó megoldás. A baba nem egy csomag, hogy pár hónapig itt tároljuk, aztán máshol.

Minél előbb végleges helyet kell találni neki.

Én

1. kirúgnám a mostani pasimat, ha nem fogadná el a gyerekemet, bárkitől is van

2. ha magam sem érezném képesnek magamat felnevelni, odaadnám az apjának, azzal, hogy bármikor láthassam

3. megpróbálnám újra az apjával

2022. márc. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/86 anonim ***** válasza:
30%
Késő bánat sajnos. Szüleid nem segítenek?
2022. márc. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/86 A kérdező kommentje:

Az apjanak nemtudom oda adni mert nincs nő aki nevelje.

A testvére lenne de o is dolgozik pedig akarja az apa a babát.

Tudom hogy a paromtol nagyon csúnya dolog amit tesz...de tudom hogy nagyon szeret és sajnos énis őt

2022. márc. 12. 11:11
 5/86 anonim ***** válasza:
98%

Nagyon fiatal vagy.

A mostani párod is lehet egy múló románc. Tükörbe tudnál nézni valaha, ha ezt a gyereket örökbe adnád, szülnél egyet a mostani srácnak is, majd az rájönne, hogy hoppá, hát a tőle lévő is ordít éjszaka meg ugyan olyan büdöset rak a pelusba meg az sem igényel kevesebb figyelmet aztán ő is dobbantana? Következő párnál az a gyerek is menne a lelencbe majd az újnak ismét egy másik gyerek?


A kicsit otthagyod pár hónapra vagy évre alatt mire gondolsz? Kialakul a kötődése mással, lesz napirendje, egy megszokott élete, amiből visszavennéd mert szakított veled az új srác, tehát visszajöhet a gyerek. Szerinted mennyire egy lelkisérült gyereket kapnál?

Ha gondolod hagyd ott az apjánál aki tényleg szereti, de nem vedd vissza, ha Béla lelép.

2022. márc. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/86 anonim ***** válasza:
97%
Nincs az a férfi, aki miatt lemondanék a gyerekemről. A gyerek mindig ott lesz neked, a pasi lehet, hogy pár hét, hónap múlva lelép. Nagyon gyerek vagy még, nem kellett volna szülnöd.
2022. márc. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/86 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen kell nő a neveléshez. Gondolok itt arra pl. ha anyuka ne adj Isten maghal a szülés után. Azt a babát is felnevelik, és apuka se rohan rögtön társkeresőre.
2022. márc. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/86 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy a hetes mondja… engem évekig egyedül nevelt apukám lányként. Nem mondom, hogy nem

jártam időnként fiúsabb ruhákba vagy, hogy nem kaptam starwars legot karácsonyra póni kastély helyett, de azért elég jól elvoltunk :D

2022. márc. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/86 anonim ***** válasza:
96%

Jobb helye lesz az apjanal mint nalad, hidd el egyedül is menni fog neki. Nem egy olyan apukat ismerek aki gyereket nevelt egyedül.

Rolad meg van a velemenyem, inkabb ne szülj több babat.

Ja es ha a pasid ki dob ne jusson eszedbe a kicsit vissza venni magadhoz! Csak ideg beteget csinalsz belöle, mert meglesz a kötödes es a napi rutin az uj csaladjaval ahol szeretik.

2022. márc. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/86 anonim ***** válasza:
89%

Hú, te nagyon kemény vagy. Nem akartál gyereket, de azért szültél. Még épphogy szakítottatok a volt pasival, már beleültél más farkába. 9 hónap alatt nem sikerült megbeszélni az új pasival, hogy a terhesség folytatása általában szülés és gyereknevelés. Tehát, ha ezt köszöni, nem kéri, akkor a terhesség alatt is fölösleges bohóckodni. Most meg eldobnád a gyereked egy f.sz miatt. Csak gratulálni tudok. Élő példa vagy arra, ki az, akinek SOHA semmilyen körülmények között nem szabadna szülni.

Én mit tennék? Természetesen kidobnam a pasit és felnevelném a gyerekem. De soha nem kerülnék ilyen helyzetbe, mert ennél 21évesen is több eszem volt.

2022. márc. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!