Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Örökbeadás, örökbefogadás » Miért akar az örökbefogadók...

Miért akar az örökbefogadók nagy része lányt?

Figyelt kérdés

Tudom, a többségnek nincs nemi kikötése, de sokaknak van, és azok gyakorlatilag mind lányt akarnak. És nem csak az egyedülálló nők, akiknél ez még valamennyire érthető is lenne, hanem házaspárok is, azzal az indokkal, hogy "lányos szülőnek képzelik el magukat". Mi lehet ennek az oka? Komolyan érdekel.

Nem vagyok érintett, de érdekel a téma, benne is vagyok egy örökbefogadással kapcsolatos Facebook-csoportban, de nem merem feltenni ott ezt a kérdést, mert ennél jóval kevesebbért is szétszedik ott aze mbert.


2022. szept. 16. 15:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

10


De, lehet. Sőt!


De ne nekem mondd, én tisztában vagyok vele.

2022. szept. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
89%
10 de lehet, és ez is nehézség, de a testi sértésre kisebb az esély, legalábbis arra hogy komolyabban képes legyen megsebesiteni, mindenképp. (Nem mindegy h 100 kg izom vagy 50 kg kiscsaj)
2022. szept. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szerintem is ez van tudat alatt a fejükben, hogy egy lány kisebb kockázat. Alapból egy ismeretlen származású gyereket felnelvelni nehéz lehet. Ha fiú, akkor ott előbb-utóbb fizikailag erősebb lesz, mint a szülei. Ez veszélyforrás lehet. Lánynál nincs ilyen. Plusz a lányokat amúgy is problémamentesebbnek, simulékonyabbnak tartják.
2022. szept. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%
Azért mert a nő dönt általában ők meg lányt akarnak addig ameddig nem születik fiuk.
2022. szept. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!