Valaki vállalkozna erre?

Figyelt kérdés
Érdek házasság mivel egyedülálló nem fogadhat örökbe, csak azért feleségül jönne hozzám valaki hogy örökbe fogadhassak?

2022. szept. 27. 15:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Ez vagy troll kérdés, vagy egy teljesen zavarodott lelkű férfi kérdése, akire eleve nem lenne szabad bízni egy mit sem sejtő gyerek sorsát.


Ui. a saját problémáját (terméketlen, de szeretne gyereket nevelni) simán megoldhatná azzal, hogy párkapcsolatot létesít egy elvált, gyerekét egyedül nevelő nővel. Szerintem az ilyen nők kapva kapnának egy olyan férfin, aki eleve apa szeretne lenni, szeretni akarná a gyereküket, csak neki nem lehetne.

2022. szept. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
és hol lehet ilyen nőket találni?
2022. szept. 27. 21:43
 13/17 anonim ***** válasza:
Mint a többit. Utcán, boltban, munkahelyen is összeismerkedhetsz ilyennel, de internetes (vagy nem internetes) társkeresőkön is ugyanúgy rajta vannak, mint a gyermektelen nők.
2022. szept. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
társkeresőkön még nem találkoztam komoly társkeresővel
2022. szept. 27. 22:00
 15/17 anonim ***** válasza:

5. vagyok így más, de akkor az nem zárja ki, hogy nem ismerkednének veled. Sok olyan nő van, akinek nem lehet gyereke es tudja. Nekik is nehéz, mivel rengeteg férfi nem fogadna örökbe csupán önzőségből. Hál Istennek nekünk lett, mert a férjem nem ment volna bele, inkább belenyugodott volna, de én mint nő úgy éreztem muszáj gondoskodnom valakiről. Nehezen, de sikerült.

Ha terméketlen hajadon nő lennék kb 35 körül, akkor opció lenne egy olyan férfi, aki örökbefogadna velem egy gyermeket. Ne kertelj, jelentkezni fognak. Adj fel hirdetest, de írd meg a miértet, különben mint írtam azt gondolják gond van agyban ...

Minden jót kívánok! Remélem valóra válik az álmod!

2022. okt. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
15. azóta sikerült megismernek egy cuki anyukát akit még szülés előtt otthagyott a párja és nem kér a gyerkből és azóta nem tudott magának párt találni szóval nagyon is nyitott rám.
2022. okt. 4. 18:04
 17/17 anonim ***** válasza:
Örülök! Minden jót!
2022. okt. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!