Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mélyvénás trombózis után...

Mélyvénás trombózis után mennyi idővel mertél következő terhességre vállalkozni?

Figyelt kérdés
2012. dec. 4. 14:26
 1/6 anonim ***** válasza:
2010-ben volt trombózisom császár után, jövő tavasszal tervezünk újra belevágni (mindenképp szeretném kikerülni a kánikulát). Várom is meg félek is.
2012. dec. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Drukkolok Nektek! Sajnos nálam csak hónapokkal később jöttek rá, hogy ez a baj - csak az a gond, hogy ez egy baba életébe került... De még nem tettem le róla, úgyhogy jöhet a szuri, a harisnya, aztán reméljük a legjobbakat.
2012. dec. 7. 07:29
 3/6 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom, ez borzasztó lehetett :(

Nekem nincs genetikai hajlamom (nagyon remélem, jól vizsgáltak ki), így még vitatkoznak arról, kell-e rögtön szuriznom majd a +teszt után. Nem mintha akarózna, mivel akkor másfél évig kellett szuriznom napi 2x 0,8-asat (ami sok mellékhatással is járt), de félek is, hogy ne ezen múljon. Harisnyám persze van, állandóan kell hordanom - nagyon szexi :/ főleg nyáron, de legalább nem kell gyógyszert szedni (és ahhoz diétázni), így bármikor belevághatunk. Úgyhogy én most a felkészülés időszakában végiglátogatom az összes dokit véleményért és statisztikát készítek, meg igyekszem nagyon sokat tornázni, hogy jobb kondival kezdjem majd a következő a terhességet, mint az előzőt.

Én is nagyon drukkolok nektek!

2012. dec. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem, milyen mellékhatás jelentkezett nálad? Nekem sajnos már a "tervezés" időszakától kell a szuri. :(
2012. dec. 7. 12:13
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezek biztos egyéniek, ill. én elég nagy dózist kaptam... szóval "nem muszáj utánozni" :) A szurik helyén lett sok kékfolt meg kemény, fájó göbök, amik csak hónapok alatt szívódtak fel (egy még mindig meg van), addig nagyon kellemetlen volt, ha hozzáért a ruha. Valszeg allergiás is voltam rá, mert viszketős foltjaim is lettek és sajnos a hajam is hullott (mikor abbahagytam, kinőtt).

Egyébként mivel a hasam elég "hamar" (fél év alatt) betelt, utána a combomat szurkáltam és ott sokkal kevésbé fájt és kevesebb lett göb is. A legrosszabb azért mégis az volt, hogy megoldjam, hogy naponta 2x mindig ugyan abban az időben adjam be - tehát nem lehetett esti program vagy akárcsak reggel tovább aludni.

Viszont egy gyerekért újra vállalnám :)

2012. dec. 9. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát igen, sajnos olvasom, hogy ez "kellemetlen mellékhatása" a dolognak. De egyetértek Veled, egy babáért bármit. :)
2012. dec. 10. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!