Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Örökbeadás, örökbefogadás » 8 éves gyereknek mit mondjunk,...

8 éves gyereknek mit mondjunk, hová tűnt a testvére?

Figyelt kérdés

3 gyerekünk van, ami nagy felelőtlenség volt, ma már látom. Rengeteg beúszott hitelünk is van, ami szintén nagy hiba volt.

Egyszerűen képtelenek vagyunk hónapról hónapra kijönni a bevételeinkből. Az albérlet, a hitelek és a rezsi szinte mindent elvisz. És még a legkisebb kicsi, de később már ő is nagyon sokba fog kerülni. Egyszerűen könnyebben lehetnénk 2 gyerekkel, így én bármennyire is fáj, lemondanék róla. 1 éves, biztos vagyok benne, hogy hamar családra találna, minket is hamar elfelejtene még és talán esélye lenne egy normális életre, ahol nem kell visszatenni a polcra a sajtot, ha új cipőre van szükség.

A férjem nem szeretné, de próbálom meggyőzni, mert a babánk érdeke is ez.

Viszont a legnagyobb fiunk 8 éves. Mit mondjak neki? Hol a testvére? Nem akarom hogy azt higgye, hogy ő is kikerül a családból, mert ha csak nem csúszunk lejjebb és a gyámügy nem veszi el őket, én nem tudnék tőle megválni.


2023. máj. 13. 11:30
 221/224 anonim ***** válasza:
89%
Hát hallod... Inkább járjon a gyerekem 2 felsőben, 2 cipőben, meg teljesítsen elégségesre néhány tárgyból mert nincs korrep., mint hogy másoknak adjam örökbe!!!
2023. aug. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 222/224 anonim ***** válasza:
42%
217, látszik a sötétség a fejedben, hogy genetikai selejtezel ez gyereket. Igazán undorító gyomorforgató ember lehetsz.
2023. aug. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 223/224 anonim ***** válasza:
0%
130! Látnád mi megy édesapámék munkahelyén. Még táppénz alatt is rúgják ki sorban az embereket, azokat is akik tizeniksz éve ott dolgoznak. Ha nem vagy táppénzen, még több embert tesznek még könnyebben lapátra, kell a vérfrissítés. És senki nem kap végkielégítést.
jan. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 224/224 anonim ***** válasza:
100%
Fú, nem akarom elhinni, hogy tényleg létezik ilyen nő és nem kamu a kérdés. 4 évig küzdöttem azért, hogy gyerekem lehessen. Ha most a vállalkozásunk csődbe menne és hirtelen nem tudnék mit csinálni, hát inkább nem ennék, de a gyereknek mindent megadnék akkor is! És a férjem is így van ezzel, csak ő épp nem az a fajta, aki elnézné valaha is, hogy a családja bármiben hiányt szenvedjen, mert akkor inkább öt munkahelyet vállalna, de a gyerekéért (és értem is persze) a tűzbe menne. Nem is értem ha valóban nem kamu a sztori, milyen nő az, aki 9 hónapig várta az a szegény kicsi gyereket ,egy évig nevelte, szeretgette, most meg mindenféle rossz érzés nélkül örökbe adná. Sok dolgot láttam és sok dolgot el tudok képzelni egy családban sajnos, de ez a rémálmok rémàlma, ami számomra és ahogy olvasom mindenki számára elképzelhetetlen opció.
jan. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!