Hogy lehetne egyedülálló nőként gyerekem?

Figyelt kérdés
Sajnos ennyi idősen még szűz is vagyok mert a szüleim nagyon vallásosak voltak, úgyis neveltek aminek megvan az eredménye. Örökbefogadásnál az a gond hogy a házaspárokat tartják szem előtt. Mit tegyek?
nov. 27. 20:56
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Mennyi idős vagy?
nov. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
És anyagilag egyedül képes vagy e rá? Iszonyú költség egy gyerek, ha mindent meg akarsz adni.
nov. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
18%
Nevelő szülő lehetsz!
nov. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%

Nemhogy a házaspárokat tartják szem előtt, hanem csak ők fogadhatnak örökbe, egyedülállók kizárólag miniszteri engedéllyel kaphatnak határozatot. És az még mindig nem garancia, hogy valaha is kapnak kiajánlást.


Egyébként ilyen terhelt előélettel valószínűleg nem is lennél alkalmas. Pszichológiai alkalmassági is van. Te magad megakadtál a felnőtté válás folyamatában. A saját traumáidat kéne előbb rendbe rakni. Egy örökbefogadott gyermek nevelése nagyon nem egyszerű feladat.

nov. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%
Ezt a kamut ugye azért találtad ki, hogy a válaszolók gyalázzák a vallásosakat?
nov. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%

Őszintén szólva én először elmennék terápiára - mármint ezt az alapján mondom, hogy ha tényleg a nevelésednek köszönhetően vagy még szűz, valószínűleg nem kevés traumád van.


Egyébként valószínűleg a legjobb esélyed rá akkor van, ha van pénzed. Ugyebár örökbefogadásnál azt nézik, hogy a gyereknek melyik családban lenne a legjobb helye, nem azt, hogy melyik gyerek passzolna hozzád.

nov. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%

Azért elmondanam a sok okoskodónak, (mivel névtelenül megtehetem,) hogy én 35 éves koromban vesztettem el a szüzességemet. Nőkent.

És nem azért, mert iszonyat ronda vagyok, hanem mert egyszerűen nem találtam meg azt a férfit addig, aki iránt testi lelki vágyat éreztem volna.


Hát igen, kicsit ciki volt, az első pillanatban, de ez csak kb egy percig tartott. Mármint a ciki érzes. És csak nekem volt ciki, neki egyáltalán nem.


Azóta két gyerekünk született. És nem vagyok defektes azért, mert 35 évig nem szexeltem.


Viszont abban egyetértek, hogy két szülő jobb lenne... Egyedül csak akkor vállalnám, ha jó gazdag lennék.


Mesterséges megtermékenyítésrol érdeklődj meddőségi központokban. De ott sok feltételnek kell megfelelj.

nov. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
79%

7-es na látod, semmi sem ciki, még gyereked is lehetett későn!


igaz nekem pár hónapja, 27 évesen sikerült elveszíteni, a velem egyidős párommal, aki nagyon megbánta, hogy egyéjszakás kalandban tette meg, nem pedig velem.


Ha pedig mégsem ő lesz majd gyerekeim apja, tudom, hogy lesz még esélyem találni, de egyelőre boldog vagyok.


Én is szeretnék örökbefogadni, párkapcsolattól független.

nov. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Legegyszerubb modja ha szetteszed a labad egy ferfinak. Kerdes persze hogy hany eves vagy.
dec. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!