Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Örökbeadás, örökbefogadás » A tegyesznél, az örökkbeadásná...

A tegyesznél, az örökkbeadásnál kik a tagjai annak a team-nek akik eldöntik, hogy kinek legyen örökbeadva egy adott gyerek?

Figyelt kérdés
Egyhangúnak kell lennie az állaspontjuknak a team-en belül vagy valamilyen arányú többség elég hozzá?

jan. 23. 13:58
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem nem protekción múlik ha erre irányul a kérdés
jan. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem a protekcióra gondoltam. Tényleg érdekel, hogyan zajlik egy ilyen összeröffenés.

De, hogy feldobtad ezt a protekció lehetőséget, azon miért nem múlhatna?

jan. 23. 14:51
 3/5 anonim ***** válasza:
31%
Amúgy őszinte leszek veled, fogalmam sincs :D
jan. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem ez úgy megy, hogy a várólista szerint haladnak, és max azokat ugorják át, akikhez nem illik a gyerek, mert mondjuk kikötötték, hogy fehér bőrű legyen, de a gyermek barna, vagy mondjuk 3 éves a gyerek, de ők 0-2 közöttit akarnak. Stb.
jan. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
81%
Előszűréssel kiválasztanak 10 párt (ezt a számítógép). Jelen van az ô tanácsadójuk, pszichológusuk. Az örökbefogadást koordináló személy. A gyerek gyámja. A nevelőszülő és a tanácsadója. Közösen állítják fel a listát, nagy vita nem szokott lenni.
jan. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!