Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Örökbeadás, örökbefogadás » Nehéz külföldről gyermekeket...

Nehéz külföldről gyermekeket örökbefogadni?

Figyelt kérdés
Magyarorszagon rengeteget kell várni arra, hogy orokbe fogadhassunk egy gyermeket. Van esetleg valakinek tapasztalata, hogy ez külföldön hogy megy?

2013. márc. 23. 10:21
 1/3 anonim ***** válasza:
nem nehéz, szinte lehetetlen, külföldön is nehéz az ott élőknek, nem hogy egy másik állampolgárnak, ezt csak európára értem, ha jól tudom ázsia és afrika az a hely ahol könnyebb a helyzet, de hogy mi a menete azt nem tudom.
2013. márc. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem sem lehet Mo-n sem könnyü külföldi gyereket örökbe fogadni.

Németországban tudom, hogy csak különleges engedéllyel lehet külföldi gyereket örökbe fogadni. Ennek oka a gyermek kereskedelem.

Szerintem ez magyarországon sem más (unios ország).

2013. ápr. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ázsiában,Amerikában,Afrikában könyebb kis időre ki kell utaznod és szinte mindent te fizetsz, de nehogy ez gátoljon meg, ha külföldi gyereket akarsz örökbe fogadni akkor fogadj örökbe azt
2013. jún. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!