Nyílt örökbe fogadással kerültem új családba a szülő anyám meglátogat, szülinap névnap karácsonyra ajándékot kapok. Még se tudom az anyámnak tekinteni. Normális ez?

Figyelt kérdés

#örökbeadás #nyílt örökbe fogadás
2013. júl. 25. 12:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2013. júl. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Normális. Azt hiszem, én úgy állnék hozzá, hogy egyel több ember, aki szeret és törődik velem, és ez jó. Aztán, hogy szívedben kit tekintesz édesanyádnak, a magánügyed. Attól, hogy valaki megszült, még nem lesz az anyád, de szerethet és az életed része lehet. Építs jó kapcsolatot vele, és élvezd, hogy egyel több ember figyel rád! :)
2013. júl. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Normális. Nálad más a szülő anya és az édesanya.

Csak legyél vele rendes, mikor jön, és kész.

2013. júl. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális. Azt tekinted édesanyádnak, aki fölnevelt, ez így is van rendjén. Ugyanakkor légy hálás a szülőanyádnak és szeresd, mert a legtöbbet tette érted, amit tehetett: ha már nem tudott megtartani, megszült és odaadott olyannak, aki édesanyádként szeret, fölnevelt. Megölhetett volna, a legtöbben simán az abortuszt választják, a te szülőanyád nem, ő esélyt adott neked a boldog életre, ezzel nagyon nagy dolgot tett. Légy vele kedves, szeretetteljes, megérdemli. Ahogy az örökbefogadó szüleid is megérdemlik maximális szeretetedet és tiszteletedet, hiszen ők voltak/vannak melletted mindenben.
2013. júl. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mit éreztél, mikor először találkoztál vele? Tudod, hogy miért adott örökbe? Én egy örökbeadó édesanya vagyok. Fiú ikreket adtam örökbe, mert későn derült ki a terhességem, közben elhagyott édesapa minket. Akkor volt már egy 9 hónapos és egy 3 éves kislányom. Ez volt a legjobb döntés az ő érdekükben, nem tudtam volna 4 gyermeket egyedül felnevelni segítség nélkül. Becsüld,tiszteld, szeresd szülőanyádat is, lemondani a gyermekről, akit a szívünk alatt hordtunk, a legnehezebb a világon....
2013. júl. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
15 éves volt. Félt, hogy otthon megverik. Kis koromban nem igazán értettem, hogy 1gyerek, hogy lehet az anyám mikor a nevelő szüleim idősek.
2013. júl. 25. 18:07
 7/9 anonim ***** válasza:
Próbálj nagyon intelligens lenni, ha már így alakult. Mind a két anyádat szeresd és ne bántsd meg őket azért mert örökbe adott vagy azért mert nem ő szült meg. Nem tehetnek róla. elég nehéz ez nekik így is. Legyél velük kedves. Különben normális amit érzel, de azért megszülni valakit nagyon nehéz és utána oda adni másnak. Képzeld még egy 15 évesnek is, mert ilyenkor gyorsan felnő az ember. Biztos a szíve szakadt meg akkor szinte.
2013. júl. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Míg terhes volt velem a szüleimnél élt otthon azt hazudta koliban lakik mindent a szüleim álltak. Miután megszülettem 2x volt abortuszon. 4éve férjhez ment van 1 kétéves lányuk akik azt se tudják, hogy a világon vagyok. Az esküvőre se hívott meg. Még a húgomat se láttam és most megint terhes.
2013. júl. 26. 11:22
 9/9 anonim ***** válasza:
teljes mértékben az!
2013. júl. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!