Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Örökbeadás, örökbefogadás » Egyedülállóként is fogadhatok...

Egyedülállóként is fogadhatok örökbe gyereket?

Figyelt kérdés
A gond az, hogy nincs párom, sclerozis multiplexem van és pcos-m.Nagyon el vagyok keseredve, nem kellek senkinek, de minden vágyam, hogy legyen egy gyermekem nekem is, mert már 31 éves vagyok és magányos.Vagy így kell leélnem az életem most már gyermek nélkül?

2013. aug. 26. 00:35
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
sajnos nekem ilyen ismerőseim nincsenek :(
2013. aug. 26. 16:50
 12/15 anonim ***** válasza:

mire való a GYAKORIKÈRDÈSEK.hu

:P


Persze vannak spermabankok, de nem emlékszem h európában is müködik-e ez, de csak keress rá. Egy izraelben élö barátnöm USAban csináltatta, de nem tudom hogy mert izraelben nem megy, vagy MOn sem... Nem tudom mennyibe kerül. Mindenesetre õ vhogy az izgalomban elnézte a láb-cm átváltást, és csak utána esett le, hogy egy jó 2m-es apukát választott - azt mondja, a baba méretén meg is látszik (nem nekem), de nem baj, jól vannak:)


# 4

2013. aug. 27. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
:) az a lényeg, hogy jól vannak
2013. aug. 27. 09:30
 14/15 anonim ***** válasza:
Van Magyarországon is spermabank, az egyik barátunk járt spermát adni, aztán az egyik alkalommal mondták neki, hogy nem jöhet többet, mert maximum négy gyereke lehet, neki meg már megvan a négy. Aranyos kis történet, nem tudja, hogy kik a gyerekei, de segített négy kis angyalkának a Földre szállni. Nagyon sajnálom, hogy így alakult az életed, nekünk is nagyon nehezen jöttek össze a gyerekek, sokat küzdöttünk érte. Talán csak türelem kell... (tudom, tudom, ketyeg az óra...) Szurkolok!
2013. aug. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
köszönöm
2013. aug. 31. 09:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!