Volt valaki örökbefogadási tanfolyamon?

Figyelt kérdés
Hogy zajlik? Mire számítsunk? Mit tudnak 21 órán keresztül "előadni"? :)
2013. aug. 29. 10:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Nagyon jó. :) Hova mentek? Mi voltunk az Ágacskánál.


Nem akartunk menni, mert "fölöslegesnek" tartottuk, de végül nagyon jó volt. Nem csak egy nagyon jó csapatot ismertünk meg, hanem az egész nagyon jó légkörben zajlott, és hasznos dolgokat tudtunk meg örökbefogadás témakörben tapasztalt személyektől. :)

2013. aug. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én nem voltam, csak ismerek pár embert, aki tartja ezeket. Hidd el, tudnak majd nektek újat mondani! :)
2013. szept. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Mi májusban voltunk Kecskeméten a Tegyesznél. Hát, ha valaki, akkor én voltam, aki egyáltalán nem hittem, hogy tudnak ujjat mondani! Hát nagyot tévedtem, mert nagyon hasznos volt és sajnálom, hogy vége. És nagyon fontosnak tartom elmondani, hogy hatalmas lelki támogatást kaptunk. Pontosan tudják, hogy mi zajlik bennünk anélkül, hogy bármit is mondtunk volna. Ezúton köszönöm a Kecskeméti Tegyesz nek!
2013. szept. 11. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!