Mit írjak a Gyámügynek a gyermekelhelyezési kérelembe?

Figyelt kérdés
Nevelőszülőkhöz került az unokatestvérem, szeretném magamhoz venni, és kell írnom egy kérelmet. Mit írjak nagyjából? Valaki írt már ilyet?

#kérelem;gyámhatóság
2014. máj. 14. 09:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
én csak örökbe fogadási kérelmet írtam, de szerintem ehhez is elég csak hogy te XY szeretnéd magadhoz venni XY gyermeket. lakcím, szül. dátum, anyja neve mindegyiteknél, és pár mondatban megírni, hogy miért szeretnéd magadhoz venni. Nem kell hosszú levelet írni, mert nem szeretnek sokat olvasgatni... biztos vagyok benne, hogy úgyis behívnak elbeszélgetésre és ha valamit még szeretnének megtudni rólad azt meg fogják kérdezni, biztos lesz egy környezettanulmány is, elbeszélgetés is. Szóval most tényleg csak pár mondatban lényegre törően fogalmazz, mert nem ettől a kérvénytől fog függni, hogy oda kerülhet-e hozzád, ezzel csak elindítod a folyamatot! Sok szerencsét! :)
2014. máj. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Pont azon gondolkodtam, hogy mennyire kell vagy nem kell részletezni, tehát akkor inkább nem! :-D Az jobb is.
2014. máj. 14. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!