Meg lehet igy oldani?

Figyelt kérdés
Ha örökbe akarom adni a babát van olyan hogy késöbb vissza kérhetem?,

2014. szept. 7. 12:12
 1/8 anonim ***** válasza:
nem. ha örökbe adod nem kérhető vissza. esetleg ideglenesen elhelyezed nevelöszülönél.
2014. szept. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ott a megnevezés, hogy ÖRÖKBE!
2014. szept. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ellenben letezik olyan, hogy átmeneti nevelesbe vétel. Ilyenkor a gyereket nem a szulo, hanem kirendelt neveloszulo neveli es ha a valodi szulo körülményei helyre álltak, a gyermek vissza kerül hozza. A masik lehetőség a csakadbafogadas, ilyenkor a gyermeket általában a szulo valamelyik közeli rokona fogadja be, o neveli, gondozza, az ove a szuloi felugyeleti jog, ami szinten megszüntethető, ha a szulo körülményei megváltoztak.
2014. szept. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Bolygó Hollandi válasza:
0%
Ne add örökbe semmiképp se! Még úgyse, ha visszakaphatod! Anyám egy jóravaló, tiszta és rendes asszony volt mindig és mégis volt olyan, hogy el kellett adnia a tojást, hogy vehessünk kenyeret... Ez nem megoldás.. Válald fel, a tiéd!
2014. szept. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor add nevelőszülőkhöz!
2014. szept. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha örökbeadod, a baba 6 hetes koráig gondolhatod meg magad.

Létezik olyan is, h. örökbeadod, de bizonyos szinten tartod vele a kapcsolatot ,- meggyőződésem, ebből a gyereknek is csak előnye származik, - én is ilyenre vágynék...

Ha átmeneti probléma miatt gondolkodsz ezen, akkor létezik átmeneti nevelés, - ahol Te kérhetsz ebben segítséget, és vigyáznak rá, amíg Te akadályozva vagy.

Nem tudom, hogy pontosan mi a problémád, de ha írsz privát üzenetet, szívesen megpróbálok segíteni, vagy akár a családsegítő szolgálatnál is tudnak tanácsot és segítséget adni (elvileg)lelkileg és a felvilágosítás szintjén is

Sok erőt neked, és kívánom, hogy sikerüljön jól döntened!

M.

2014. szept. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne rángasd, vagy örökbe, vagy sehogy.
2014. szept. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Örökbe adod, nem x időre, egy kisgyerek nem egy játékbaba amit kölcsönadhatsz csak úgy.. -.-
2014. szept. 22. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!