Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Viszitek még a gyermeketeket...

Viszitek még a gyermeketeket oviba, akik egyébként meg tudják oldani az elhelyezést?

Figyelt kérdés
2014. jún. 17. 18:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%

Ha nagyon muszáj lett volna, apósomék be tudták volna őket vállalni erre a hétre, de a saját oviban, saját csoportjukban van az intézményi összevonás, nem kell máshová-idegenek közé hurcolni őket. Így a héten még mennek.

Városi összevonásba nem engedem őket a tavalyi nagyon rossz tapasztalatok miatt. Sikerült beosztani a nyarukat, nagynénéméknél, anyukámnál, apósoméknál töltik, meg két hetet apával, kétszer egy hetet meg csak mi a szűk család.

2014. jún. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
39%
én viszem a lányom.a mi ovink bezárt de egy másik ovi fogadta őket.15 gyerek ment tőlünk így van ismerős+a saját ovónénink van velük.Sajnos nem tudom megoldani jún 16-szept 1-ig csak így.3 hét szabin leszek aug-ban akkor velem lesz
2014. jún. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
34%
Én még június végéig viszem. Meg tudnám oldani az elhelyezést, mert családi vállalkozásban dolgozom, és anyukám is nyugdíjas, de jobban érzi magát az oviban. Elég lesz 2 hónap szünet neki.
2014. jún. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%
Szerencsére a mi ovinkban szuperjó ovónők vannak, akiknek nem az a céljuk, hogy minél hamarabb kitegyék a gyerekeket az oviból, még ezen a héten is programokat szerveznek nekik. :) Azok is mind viszik, akik otthon vannak a kistesóval, nálunk ez nem okoz gondot, pedig csoportonként átlag 25 gyerek van. Gondolom, aki lepontozott, annak nem ilyen az ovija. :) Nem tudom, miért lenne jobb, hogy amíg én számítógép mellett ülök napi kb 7-8 órát, a 3,5 éves gyerekem mellettem nézzen egész nap tv-t, vagy anyukámmal legyen a kertben. Persze ez is egy megoldás, de mivel jól érzi magát a gyerekem az oviban, ott vannak a barátai és az ovónők is örömmel várják, így az ovit jobb ötletnek látom. :)
2014. jún. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
én csak 1 hónapot tudok megoldani igy amig zárva lesz az ovoda itthon leszek vele de utána megy végig.
2014. jún. 18. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Mi már több,mint 1 hónapja nem mentünk oviba,betegség miatt. Ezért jó lett volna,ha végre tud menni,igy is annyit hiányzott már. Én azt hittem,nyáron csak a 4 hetes zárás van,addig rendesen van ovi, nem összevontan. Meg hogy nem kérnek arra,hogy ne vigyem be,ha pl otthon vagyok...Testvér nincs,ezért 3 hónap elég sok társaság nélkül...
2014. jún. 18. 10:22
 7/12 anonim ***** válasza:
A héten csak hétfőn volt a lányom (6 éves), de mivel felújítják nyáron az ovit, már szinte minden dobozolva van és 1 csoport van a 4-ből. Már hétfőn úgy ment be, hogy "anya, lesznek a mi csoportunkból vagy nem?". Tehát láttam rajta, hogy nincs sok kedve menni. Nálunk mindkét mama tudja vállalni és szívesen is vállalják, így megbeszéltük velük ezt a hetet is pluszban.
2014. jún. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Utolsótól kérdezném,hogy nálatok szept-ig zárva lesz az ovi? Addig nem is mentek már?
2014. jún. 18. 13:09
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha megtudnám oldani nem vinném. Összevont csoport van már hétfőtől, nem igazán szereti a kisfiam, de ez van. Júliusba lesz az ovi zárva, akkor nem megy, mivel 3,5 hetet szabin leszek, az utolsó 6 napot meg a mamánál lesz. Aug.-ban is megy.
2014. jún. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
7-es vagyok. Bizony jól érted, aug. utolsó hetétől lesz újra ovi. Addig nem. 4 hét ugye a normál zárva tartás, a többi meg a felújítás miatt.
2014. jún. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!