Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Örökbeadás, örökbefogadás » Honnan tudod, hogy egészséges-e?

Honnan tudod, hogy egészséges-e?

Figyelt kérdés

Életkorra viszonylag kicsit szeretnénk, de nem feltétlenül babát, lehet roma is. Az viszont nagyon fontos lenne, hogy egészséges legyen? De honnan lehet ezt tudni?

Még egy nagyobbnál legalább a testi dolgokat látni, de egy kisbabánál?


2014. okt. 19. 19:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Értem 10. De mentális problema csak öröklés útján "szerezhető". Autizmus pl nem öröklődik es nem ismerheti fel újszülött korban es nem kivédhető megfelelő életmóddal. Agyi aneurizma nem öröklődik, csak kifejezetten célzott vizsgálattal ismerhető fel. "Sima agyvérzés" egy baleset utan szinten nem kivédhető. Stb....
2014. okt. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem, nem kellene elítélni valakit azért, mert látja a korlátait. - Melyik nagyhangú hozzászóló fogadna örökbe pl egy Down kóros vagy vízfejűségben szenvedő gyereket? - Van rá lehetőség...! - Hajrá...! - Ezek a gyerekek tömegével állami gondoskodásban vannak, és van nem egy, aki szülőre vár...általában hiába... - de aki szerint ez miért ne lenne vállalható, az kérem, tegye meg!!! -Végül is ők is szeretetre és családra vágynak....

...Nem értem, miért nem izzanak a TEGYESZ vonalai...? - Ja hogy az más.. - már értem....

2014. nov. 1. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem az a baj, hogy latja a korlatait, utolso. Ha nalam pl kiderulne egy terhessegnel, hogy a gyerek momdjuk Down koros, en nem vallalnam. De ha egy egeszeges trhessegnel a szules utan tortenne vele valami, nem kerdes, higy nevelnem e. A kerdezonel el tudom kepzelni azt a szituaciot -a leirtak alapjan- hogy a gyerek makkegeszseges tudom is en 2 eves koraig, aztan mindjuk agyverzest kap es lebenul: visszaviszi a gyereket, higy neki ne kell, csak egeszseges.
2014. nov. 1. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Utolsó ugyan én nem fogadtam örökbe két saját gyermekem van. De szerintem örökbe fogadni is ugyan az a szitú van mint írtál. Csak a kérdező nem pocakos. Direktbe nem fogadna beteg babát. De ha két évesen vagy később történne valami ami miatt sérülne akkor is nevelné tovább. Ne gondold, hogy egy örökbefogadás esetén nem működik az anyai ösztön.
2014. nov. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!