Ti kepesek lennetek orokbeadni a gyereketeket?

Figyelt kérdés
3 gyerekem van. Olvasgattam itt a temaban a kerdeseket, es elgondolkoztam. Mondjak hogy ha nincs eleg penz, megfelelo dolgok akkor orokbe kell adni. De mit lehet megfelelo korulmenynek nevezni ? Az oke hogy tiszta haz , viz, villany meg ami kell a babanak, de ezeken kivul mit lehet meg felhozni ? Mi is szegenyek vagyunk es a harmadik gyermekunket nem terveztuk szoval" veletlenke " lett a kis lurkom. D soha egy percig sem gondoltunk ra hogy szules utan orokbeadjuk. Meg van mindene igaz hogysokmibdent kaptunk ismerosoktol, de soha sem volt gond az etellel, a pelenkaval sem! Szoval csak azt akarom ebbol kihozni hogy fel lehet nevelni a gyereket. Igaz hogy sokszor nehez hogy minden meglegyen de meg lehet csinalni, szamtalan olyan dolog van amiben ha az ember ugyesen oszt szoroz megoldhato. Velemenyeket varnek. Ui: meg mielott jonne hogy " segelybol elunk " meg keregetunk, leszogezem hogy egyszer nem kaptunk meg segelyt, azon kivul hogy ingyenes az ebed a gyerekeknek az ovib!!! Tisztessegesen dolgozunk.
2014. nov. 10. 15:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
35%
Miért az ab.jobb???Szerintem van olyan körülmény amikor ez a megoldás és legalább örömet okoz olyan családnak akinek nem lehet gyereke és nem öli meg...
2014. nov. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
nem lennek ra kepes.
2014. nov. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem is az abortusznal egyertelmuen jobb megoldas,de en nem lennek ra kepes...
2014. nov. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
En nem tudnam orokbe adni. Eloszor is rendes modszerrel vedekezem de ha terhes lennek es ugy ereznem hogy nem akarom megtartani akkor nem tartanam meg.Ehez nem csak az anyagiak meglete vagy hianya a donto.
2014. nov. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem tudnám örökbeadni.
2014. nov. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
58%

Sajnos nem mindenkinek van segítő háttere, mint neked, és van az úgy, hogy már két gyereknek alig jut, - Ne adj Isten, nem jut - enni, nem még egy harmadiknak vagy sokadiknak.

Biztos vagyok benne, aki erre szánja magát, annak tuti nyomós érve van, és nem az, hogy akkor hetente vagy kéthetente kap -e chipset a gyerek...

Én csak becsülni tudom, aki nem kivégzi a babáját, magzatát, hanem ÉLETET ajándékoz neki, miközben valószínűleg a szíve szakad meg, hogy nem maradhat vele...

2014. nov. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Igen, ha nem tudnék neki enni adni vagy nem lenne hol laknunk vagy bármilyen okból nem tudnám ellátni sem én, sem a családom.
2014. nov. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem. Nem lennek hozza eleg eros, egy ilyen dontesnel meg muszaj hatarozottnak, es kemenynek lenni. Nekem ez nem menne. Elitelhettek, de inkabb valasztanam az abortuszt( igen onzosegbol), mint hogy valahol legyen egy gyermekem a vilagban, en meg semmit ne tudjak rola, O meg utaljon, es eliteljen.
2014. nov. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Csak abba kellene belegondolni lehet egy rendes családba kerülne de egész életében az fog a fejében járni hogy miért nem kellett az anyjának, mert ezt ő nem fogja tudni hogy nem tudtad finanszirozni. Sokkal jobb egy gyereknek ha néha nem is kap meg mindent, az anyja mellett mint egy idegen embernél.
2014. nov. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Egy esetben lennék képes örökbe adni. Ha megerőszakolnának és teherbe esnék. Nem tudnám úgy szeretni, ahogy egy gyereket szeretni kell, de az esélyt megadnám neki...

Egyébként meg védekeznék. Főleg, ha nehéz körülmények között kellene élnem. Ha védekezés mellett becsúszna... hát, nagyon nyomorognom kellene, hogy így döntsek, de lehet, hogy lenne az az állapot, amikor azt nézném, hogy neki ne kelljen szenvednie, és inkább választanám az örökbe adást.

2014. nov. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!