Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők/gyerekek! Ti meddig...

Szülők/gyerekek! Ti meddig engednétek el pizzáni a 14 éves gyereketeket/ Ti meddig lehettetek pizzazni este?

Figyelt kérdés

2014. nov. 8. 00:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
97%
Engem soha nem engedtek el keso estig legkesobb 8-ra hazakellett jonnom,de ha 9-ig elengeded akkor boldog lesz max beszeld meg vele hogy ha a barataival vagy akikkel megy mielott indul haza csorgessen meg teged vagy irjon egy sms-t es akkor ahova megy ott annak a kornyeken pl az utcanak a sarkahoz menj ele,de ugy hogy a baratai ne lassanak mert az ego egy tininek,hogy mennek erte.
2014. nov. 8. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
95%
14 évesen gimibe jártam, suli után esetleg fagyiztunk vagy mekiztünk, 2-4 közt hazaértem, utána már nemigen mentem sehová (1994-ben). A legnagyobb gyerekem még csak 9, úgyhogy tippelni tudok csak, hétköznap mindenképp elvárnám hogy 6-ra itthon legyen, hétvégén kivételes alkalmakkor 8-ra.
2014. nov. 8. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
88%
8, nagyon max. 9, és csak hétvégén.
2014. nov. 8. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
16%
Ha teljesen megbízol benne akkor az időnek nincs korlátja.Remélem a szóban forgó pizzázó hely nincs egész éjjel nyitva.
2014. nov. 8. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
86%
Ha busszal jönne haza,akkor 8 vagy 9,ha érte (értük) mehetek és haza szállíthatom őket (persze csak úgy,hogy a pizzázóban ülnek és nem csatangolnak össze-vissza) akkor 10 körül.
2014. nov. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Persze hogy elmehet persze feltetelek mellett kikkel megy hova megy meddig lesz ott esetleg a szulok telefon szamai ha ezekre nem tud valaszolni akkor nem a piizazok max 10 ig vannak nyitva es elmesz erte vagy haza kiserik .
2014. nov. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
91%

Én 15 voltam, mikor új baráti társaságba kerültem (előzményként annyi, hogy a szüleim épp 3 hónapja váltak el, anyámmal maradtam, 1 hónapja szakítottam a több mint 1 éves kapcsolatommal)

Ez a társaság minden szombat este karaokezni járt egy pizzériába (amugy mindannyian 14-15 évesek voltak). A karaoke hajnali 1ig tartott, anyám minden egyes alkalommal eljött értem. Ezeken az alkalmokon kívűl minden nap 7-8 körülre kellett otthon lennem.

Szerintem felnőttem, normális lettem, sose lett semmi bajom attól, hogy 1ig egy pizzériában ültem és beszélgettem a barátaimmal. (Esetleg énekeltünk is)

Ettől függetlenül nem vagyok benne biztos, hogy a saját lányomat elengedném 14-15 évesen hajnali 1ig akárhová is.

14 évesen a 9-10 órát jónak tartom, de csak ha tényleg a pizzériában maradnak végig.

2014. nov. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
26%

Nem leszek népszerű itt ezzel a válaszommal, de őszintén, én 14 évesen már inni jártam, hajnali 3-4ig. Ha nem inni mentünk, akkor pedig olyan éjfél-1 körül mentem haza általában.

Lány vagyok egyébként.

2014. nov. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
8ig
2014. nov. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Este 8-9-ig. 14 évesen engem sem engedtek el ennél tovább a városba, amikor gimnazista lettem (15 évesen), akkor már elég volt 10-fél 11 körül hazaérnem.
2014. nov. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!