Milyen lehetosegeim vannak, ha a paromtol, nem lehet gyerekem? A parom lerokkant, de szetetnenk egy babat.

Figyelt kérdés

2015. febr. 4. 14:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Örökbefogadás, vagy ha van életképes spermiuma (feltételezve, hogy férfi a párod, ez nem derült ki), akkor herebiopsziával tudnak spermát kinyerni és mesterséges megtermékenyítéssel terhességet létrehozni.
2015. febr. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt, sajnos a balesete 20 eve volt, nem tudom ez mennyiben befolyasolja a spermiumok eletkepesseget...
2015. febr. 4. 14:56
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes utánajárni, hátha megoldható, hogy tőle nyerjenek ki valahogy spermiumot. De ha ez nem megy, akkor van egy olyan lehetőség is, hogy donor spermával téged megtermékenyítenek (inszeminációval). Vagy az örökbe fogadás.
2015. febr. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt tanácsolnám, hogy irány az orvos és a meddőségi és ha olyan estet, megoldható a saját gyerek is még.


Aztán lehet donorral, vagy örökbefogadás, de a saját gyereket nem szabad meg sem próbálni!

2015. febr. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Senki Márk ***** válasza:

Lehetőség még, hogy más férfitól szülsz, és együtt nevelitek fel a pároddal.

Ez a megoldás az európai kultúrákban nem megszokott, talán pszichológiailag sem a legelőnyösebb megoldás, de a teljesség igénye miatt megemlítettem.

Remélem összejön valahogy a gyermek, sok sikert.

2015. febr. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Még a párodtól is lehet, van mesterséges megtermékenyítés is!
2015. febr. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
És a párod szeretne?
2015. febr. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Természetesen szeretne :)
2015. febr. 13. 16:10
 9/9 Tia14 válasza:
Megkérdezhetjük h milyen balesete volt a párodnak s hogy hány évesek vagytok? De sztem is először orvos h kiderüljön lehet e megtermékenyítés, ha semmi nem jön össze sztem az örökbefogadas egy nagyonszép dolog! Sok sikert!
2015. jún. 19. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!