Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Örökbeadás, örökbefogadás » Afrikai árvát lehet valamilyen...

Afrikai árvát lehet valamilyen módon örökbe fogadni? Ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék segíteni egy afrikai gyereken, emberen. Nem azért mert menő meg ilyesmi, a dolog miértje az legyen most magánügy. Tudom, hogy itt is rengeteg árva van de szerintem az itteni árvák még mindig jobb helyzetben vannak mint az afrikai árvák. Szeretnék saját gyereket is, bár az nem biztos, hogy nekem lehet.


Legyetek szívesek a kérdésre válaszolni! Nem kérek az elítélő válaszokból!

Egyébként nem most szeretném ezt megejteni, de nagyon tervben van a dolog.


2015. febr. 23. 17:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"Miért nem egy magyarországi gyereket fogadsz örökbe"

Mert nem azt akar és kész. Nem mindenki utálja a külföldieket, rasszokat.

2015. ápr. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Kedves előző;szó sem volt az általad idézett hozzászólásban rasszizmusról.

Utána valamit írt a helyi meg globális dolgokról,nézd csak meg.

Inkább azt lehetne mondani ,hogy AZ a rasszizmus,ha CSAk az afrikaiak közül jöhet szóba egy gyerek.

2015. ápr. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ha nem kersz a negative valaszokbol ne itt irj ki kerdeseket. miert kell pont afrikai? csak azert hogy lassak milyen jo ember vagy? raadasul eleg rondak, ilyet Mo on is talalsz. a feher gyerek miert nem jo neked?
2016. dec. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Idézzetek kérlek, hogy hol említettem, hogy csak és kizárólag afrikai kell. Nem tudom mennyire vagytok tisztában a hírekkel, de azért azt elmondanám, hogy napjainkban, ebben a hiperszuper modern világban amikor nálunk már a s*ggtörlés is interneten meg elektronikus úton történik lassan, az ételmaradékot fazekastul borítjuk akár a kukába, akár a kutya elé, NAPONTA 200 afrikai gyermek halhat meg! Azért mert nincs nekik mit enni és szörnyű körülmények között élnek. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy ha nem borítjátok ki a kaját akkor ők jól laknak... mert nyilván nem így van. És nem csak gyerekek, hanem felnőttek is! Nyilván ugyanúgy sajnálom a magyar gyerekeket is és borzalmas lehet nekik de őket nem feltétlenül fenyegeti éhhalál meg ilyesmi.

#13 Szerinted mi a különbség egy fehér és nem fehér gyerek között? Illetve megnéznélek téged, hogy te mennyire szép és tökéletes vagy. Előbb nézz csak bele szépen abba a tükörbe, nézegesd magad és utána írj olyat, hogy valaki milyen ronda. Az meg baromira nem érdekel, hogy ki mit mond vagy gondol erről a dologról. Nem másokért teszek dolgokat, hanem magamért. Ebben az esetben még egy életért.

2016. dec. 25. 10:58
 15/15 anonim ***** válasza:

Ha jót akarsz tenni, nem az örökbefogadás a leghatékonyabb.


Egy örökbefogadott gyerekre költött pénzből egy egész falut is megmenthetsz az éhhaláltól.

2016. dec. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!