Szerintetek mi a béranyaság "kis kapuja" Magyarországon? Ha a férjem élettársi kapcsolatba lép papiron a "béranyával" elmennek lombikprogramra és utánna a béranya lemond a gyermekről.

Figyelt kérdés
2015. jún. 28. 15:27
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
kedves utolsó nem valószinű hogy tetszene :(
2015. júl. 1. 10:16
 12/14 anonim ***** válasza:
33%
Hát pedig én ismertem ezt a verziót meglépő párt, amit az utolsó előtti válaszoló mondott. Mondjuk ott a férfinek nem lehetett gyereke, azt csinálták, hogy megbeszélték a férj legjobb barátjával, hogy akkor peteéréskor szexel az asszonnyal, asszem 3 hónap múlva össze is jött a baba. És semmi negatív kicsengése nem lett a dolognak, soha többet nem is beszélek róla, sajátjaként nevelte a gyereket a pasas. Igaz, ez már legalább 30 éves történet.
2015. júl. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
72%

Gondolom, ez nem szó szerinti béranyát jelent (a te petesejted és a párodé, csak ő hordja ki).

Akkor előtte el kell válnotok, hogy papíron élettársak legyenek.

Én sem értem, minek ehhez lombikprogram. Bár annak is van természetesen kiskapuja, igazolható az 1 év sikertelenség, akkor mehet. A fecskendős módszer jóval egyszerűbb és gyorsabb, olcsóbb. Mindenképp benne van a kockázat, hogy nem mond le, vagy meggondolja magát. Ez örökbefogadásnál is lehet, benne van a pakliban.



Igen, nincs béranyaság, ezért kérdezte a kérdező a kiskaput. :)


Szerintem nem rossz ötlet egyébként, kérdező, de nagyon gondold át, mert sok probléma lehet belőle, ha a szülőanya akadékoskodni kezd később és lebuktat, a törvénysértés meg kiderül...

2015. júl. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Bocs, rosszul fogalmaztam, nyilván a párodnak nincs petesejtje, csak spermája. :)
2015. júl. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!