Hazamegy kérdése:

Megtörtént már valakivel, hogy az ismerkedés után nem választ adott? Nem tudom másképp kifejezni.

Figyelt kérdés

2015. dec. 5. 22:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
41%
Mi???
2015. dec. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Mikor megismerték a gyermeket, akit örökbe akartak adni a családnak
2015. dec. 5. 22:13
 3/19 anonim ***** válasza:
36%

Ki adottt kinek választ?


Fogalmazd már meg értelmesen az egész kérdésedet!


Egyedül annyit lehet kitalálni - de azt is kategoria nevéböl -, hogy örökbefogadásról van szó!

2015. dec. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
36%
Tehát megismerkedtél a gyerekkel akinek kinézted az örökbefogadó szüleit,és azt mondtad,h mégsem adod a gyereket? Vagy mi?
2015. dec. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Unokatesomrol van szó, megmutatták neki az örökbe adható gyermeket!!!!!
2015. dec. 5. 22:42
 6/19 anonim ***** válasza:
56%

Nem tudom, hogy mit nem lehet érteni a kérdésen.


Aki nincs benne, vagy nem tud róla semmit,az ne válaszoljon.

Aki benne van, az szerintem érti.


Kérdező, igen, én hallottam ilyet. Valamelyik alapítvány oldalán vannak történetek, és ott volt egy ilyen eset is. Szerintem ez nagyon önzetlen dolog.

2015. dec. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
43%
én sem értem....de érdekel, hogy milyen kérdésre válaszolt ki -nemet- és az miért onzetlen?
2015. dec. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem önzőt akart írni..


A kérdező pedig azt szeretné megtudni, hogy történt-e már valakivel olyan, hogy örökbe akart fogadni egy gyereket és még az örökbefogadás előtt lehetősége volt megismerni őt, majd ennek hatására mégsem akarta már a gyereket (neveletlen, unszimpi, ronda, tudomisén). A lényeg, hogy visszalépett az örökbefogadástól.


Egyébként nem, én nem tudok ilyenről, de biztos előfordult már a történelemben.

2015. dec. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
85%

Nem önzőt akartam írni.


Alapítványokon keresztül van nyílt örökbefogadás. Nyilván az esetet nem ismerem, ezért általánosságban írom, amit írok. Szerintem ha az van, hogy meglátták a babát, és valahogy érezték azt, hogy ez nem az ő babájuk, akkor az nagyon önzetlen dolog, ha visszalépnek. Mégpedig azért, mert hiába akarnak nagyon egy gyereket, hallgatnak a belső hangra, és átadják olyannak, aki a sajátját látja majd benne. Ez jó a gyereknek, jó a szülőknek is.

2015. dec. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ez alapján elég gyakran előfordul. Nem mondanám, hogy ez mindenképp önzés, főleg az első eset olyan, hogy így én is nemet mondanék.

2015. dec. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!