Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Örökbeadás, örökbefogadás » Ha még 4 hét az örökbefogadás...

Ha még 4 hét az örökbefogadás véglegesítése és kiderült, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Elvehetik ezért a babát? Ti jeleznétek ezt valakinek?

2017. febr. 7. 23:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%
Ha ettől függetlenül akarjátok a babát, akkor nem vehetik el, főleg, ha nem szóltok (nem vagytok kötelesek). Szerintem ebben a helyzetben a szülők léphetnek vissza, de nem hiszem, hogy sokan megtennék, ha már elfogadtak valakit gyereküknek. El nem vehetik, nyugodj meg. Inkább kezdj el készülni lelkiekben, hogy több lesz a nehézség a két kicsi körül, de annak is megvannak az előnyei, hogy kicsi lesz köztük a korkülönbség. Jó babázást :)
2017. febr. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Ők is valahogy így jártak:


[link]


:-)))

2017. febr. 8. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

szerintem nem vagy köteles jelezni. de amúgy sem hiszem hogy ez miatt elvennék!


mit reagáltál amikor kiderült a terhességed..?

2017. febr. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
27 éves vagyok és kb 17 éves korom óta minden orvos azt mondta soha nem lehet gyerekem, tehát felfoghatatlan, 8 teszt után sem hiszem el,de amíg nem lesz végleges az örökbefogadás nem merek orvoshoz menni.
2017. febr. 8. 09:59
 5/18 anonim ***** válasza:
Nem kell szolni.Mi lenne ha meg te sem tudnad?Nem fogjak latni a gyamhivatalban rajtad.hogy babad varsz.Megkerdezik hogy fenn all e az orokbefogadasi szandek.Alairjtok a papirokat es kesz.Eleg lesz megtudniuk az utankovetesnel.
2017. febr. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell szólni. Nálatok van a baba, a Ti gyereketek. És milyen jó, hogy lesz majd hamar tesója is :-) gratulálok, és drukkolok!!
2017. febr. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Gratulálok :)

Majd írj a fejleményekről!

2017. febr. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

Nem szólok,félek,hogy elvennék :/

2017. febr. 9. 19:17
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

A gyerek érdekét nézik, és ha fogod tudni őt is olyan szeretettel körül venni, mint a vér szerintit, ha ez nektek nem gond, akkor a gyerek érdeke a maradás, hiszen már kötődik hozzátok. - Mennyi idős a szív szerinti?

Sok örömöt és boldogságot mindkettőhöz! :)

2017. febr. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
3 hetes. :)
2017. febr. 13. 12:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!