Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeretnék gyereket, de iszonya...

Szeretnék gyereket, de iszonyatosan félek a szüléstől. Meg lehet, hogy nem is lehet gyerekünk, mert 5 éve megszakítás mellett sose lettem terhes. Mi a teendő? Örökbefogadás?

Figyelt kérdés
Most lesz az esküvőnk, és a nászéjszakán szeretnénk már megszakítás nélkül is együtt lenni, így lenne az igazi. De közben meg félek a terhességtől. Másrészről meg ott van a dolog, hogy lehet, alaptalan a dolog, mert nem is lehetek terhes. Ne szóljatok le... de tényleg eléggé be vagyok parázva.

2016. máj. 27. 18:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
18%

Ne félj. Bátorságosnak kell lenni az életben.

(a Földön most több mint 7 milliárd ember él, megszülettek, felnőttek, egyszer meghalnak)

2016. máj. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Az, hogy a megszakításos módszerrel nem lettél terhes az egy dolog. Mi sokáig próbálkoztunk, úgy volt, hogy természetes úton nem is jöhet össze, így mindkét gyerkőc tervezett lett (értsd gyógyszert kellett szedni, szerencsére az elég volt, nem kellett inszem, vagy lombik). Na most a 2 gyerek után mégis terhes lettem teljesen természetes úton a 3.-kal, úgyhogy volt is nagy sokk az öröm mellett.

Szóval előre ne parázz!

2016. máj. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
81%
Neem be kellett feküdnöm a kórházba hogy megindítsák a szülést. Miközben a kórházba tartottunk én teljes csendben és magamba fordulva ültem a kocsiban. Férjem azzal bíztatott, hogy nézzem a sok embert a járdán, mindet megszülte valaki, nekem is menni fog, és ment is :)
2016. máj. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
Használjatok fogamzásgátló gyógyszert vagy hüvelykúpot.
2016. máj. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi majdnem 2 évig védekeztünk megszakítással, aztán amikor eldöntöttük, hogy jöhet a baba, 2. hónapban sikerült. Én is féltem a terhességtől, meg a szüléstől, aztán mégis belevágtunk. Még 7 hét van hátra a szülésig papíron, de a terhességem hála az égnek eddig teljesen eseménytelen, a szülést is csak túlélem vhogy. :) 33 hkm
2016. máj. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
De csak a szüléstől félsz, vagy a gyerekvállalástól is?
2016. máj. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
A szüléstől nagyon... a fájdalomtól. Mert eléggé érzékeny vagyok :( A gyerekvállalástól inkább csak aggódok.
2016. máj. 28. 14:01
 8/17 anonim ***** válasza:
84%
Attól félsz hogy terhes leszel vagy attól, hogy nem lehetsz terhes? Örökbefogadáson gondolkozol amikor még élesben nem is próbálkoztatok?
2016. máj. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
Sztem attol h nem lehet terhes... megszakitas nelkuli egyuttlet meg veszelyes mert konnyen raszokik az ember fokepp ha elote ovszereztetek
2016. jún. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Attól, hogy nem.. vagyis nem félek tőle, csak aggaszt. De persze, nekünk nem gond, ha nehezebben jön majd össze.
2016. jún. 9. 17:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!