Van itt olyan anya aki itt talált babát vagy örökbefogadót?

Figyelt kérdés

Láttam ilyen kérdéseket, hogy nyílt örökbefogadással keresnek babát, vagy éppen örökbefogadót.

Ínkább az örökbefogadó érdekel. Jó embert választottatok? Tartjátok a kapcsolatot Minden érdekel.



2017. szept. 22. 07:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én szívesen irok neked priviben, ha gondolod. Erintett vagyok örökbefogadó oldalról.
2017. szept. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Írj kérlek
2017. szept. 22. 10:49
 3/3 anonim ***** válasza:
75%
Mivel mindenképpen be kell vonni a folyamatba a tegyeszt vagy egy civil szervezetet (a papírozáshoz kell), szerintem azzal jár a legjobban minden anya, ha elmegy egy civilhez, vagy a tegyeszhez és közvetlenül tőlük kér segítséget, rengeteg infot kaphat meg a legtöbb helyen az örökbeadókról, sok helyen képet és önéletrajzot/bemutatkozást is lát azokról, akik a leírása alapján megfelelőek (elmondhatod, hogy olyan helyre küldenéd, ahol kertes házban lesz egyedüli gyerek, vagy nagy családba, ... és nekik lesz erre a legnagyobb adatbázisuk). Szerintem egy ilyen rendszerben, szakmai segítség mellett sokkal könnyebb a megfelelő szülő kiválasztása. Látok itt néha ilyen bejegyzéseket, de nagyon remélem, hogy nem egy kommentben és beszélgetésben ellőtt hazugság alapján kerül egyik, vagy másik helyre a gyerek, hanem ennél azért alaposabban választák ki a helyét.
2017. szept. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!