Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Örökbeadás, örökbefogadás

A kérdés

Van itt olyan anya aki itt talált babát vagy örökbefogadót?

Láttam ilyen kérdéseket, hogy nyílt örökbefogadással keresnek babát, vagy éppen örökbefogadót.

Ínkább az örökbefogadó érdekel. Jó embert választottatok? Tartjátok a kapcsolatot Minden érdekel.

Keress kérdéseket hasonló témákban: mama, baba, örökbeadás, örökbefogadás

2017. szept. 22. 07:31  Privát üzenet  

A válaszok
Szia! Én szívesen irok neked priviben, ha gondolod. Erintett vagyok örökbefogadó oldalról.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2017. szept. 22. 10:15 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Írj kérlek

# 2/3Időpont 2017. szept. 22. 10:49 Privát üzenet
Mivel mindenképpen be kell vonni a folyamatba a tegyeszt vagy egy civil szervezetet (a papírozáshoz kell), szerintem azzal jár a legjobban minden anya, ha elmegy egy civilhez, vagy a tegyeszhez és közvetlenül tőlük kér segítséget, rengeteg infot kaphat meg a legtöbb helyen az örökbeadókról, sok helyen képet és önéletrajzot/bemutatkozást is lát azokról, akik a leírása alapján megfelelőek (elmondhatod, hogy olyan helyre küldenéd, ahol kertes házban lesz egyedüli gyerek, vagy nagy családba, ... és nekik lesz erre a legnagyobb adatbázisuk). Szerintem egy ilyen rendszerben, szakmai segítség mellett sokkal könnyebb a megfelelő szülő kiválasztása. Látok itt néha ilyen bejegyzéseket, de nagyon remélem, hogy nem egy kommentben és beszélgetésben ellőtt hazugság alapján kerül egyik, vagy másik helyre a gyerek, hanem ennél azért alaposabban választák ki a helyét.

A válasz 76%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2017. szept. 28. 10:00 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Örökbeadás, de hogyan?
Ha tegyük fel apám meghalna akkor kiázórag anyámhoz kerülnék vagy kerülhetnék megegyezés alapján ismerőshöz?
Örökbefogadás esetén a szülő anya 6 hétig visszavonhatja az újszülött örökbeadását. Örökbefogadók, járt valaki így, hogy vissza kellett adni a babát? Hogyan dolgoztátok fel?
Az örökbefogadó anya esetében mennyire helytálló az édesanya elnevezés?
Örökbefogadás 40 év felett?
Lehetek béranya külföldön?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések az Örökbeadás, örökbefogadás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!