Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Örökbeadás, örökbefogadás » Lehet egy gyereket úgy örökbef...

Lehet egy gyereket úgy örökbefogadni hogy nincs párom, hanem egyedülálló vagyok és ugy nevelném?

Figyelt kérdés
2017. okt. 16. 18:40
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudom honnan veszik egyesek,hogy attól ,hogy örökbefogad valaki nem fogja szeretni a gyereket.
2017. okt. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
90%

Utolsó, te nagyon kevered a szezont a fazonnal


Örökbe fogadó szülő: Aki a gyereket a nevére veszi, és sajátjaként neveli. Ő nem kap több juttatást, csak ami vérszerinti gyerekkel is járna.


Hivatásos nevelőszülő: neki az a munkája, hogy ideiglenesen neveli a nála elhelyezett gyerekeket, míg azok vissza nem kerülhetnek a családjukba. Ők kap fizetést.


De itt most az örökbefogadásról van szó, nem a nevelésről.

2017. okt. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
80%

12-es

Az írásodból kivehető ,hogy egy megkeseredett ember vagy

Azt se tudod mihez szólsz hozzá.

Előbb járj utána.

Bocsánat kérdező az off ért

2017. okt. 25. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
A szüleim elváltak, én nem igazán hiszek abban, hogy egy házasságban jól tudnék működni, nem vagyok kompromisszumképes egyelőre, viszont férfi vagyok, és gyereket mindenképpen szeretnék
2017. okt. 25. 09:40
 15/19 anonim ***** válasza:
59%

Az nem akadály,hogy férfi vagy.

Ha alkalmasnak találnak.

Inkább csak az ront a helyzeteden,hogy egyedülálló vagy.

Minél hamarabb indítsd el az örökbefogadást.

2017. okt. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
61%

12-es válaszadó nagyon rossz olvasni, hogy valakiben ennyi düh és indulat fortyog. A válaszodból az derült ki te milyen ember vagy nem az akinek a csúnya kritikáidat szántad. Megnyugtatásodra van párom, meg veled ellemtétben 3 diplomám is és nem használom a facebookot, sőt hülye sem vagyok azért mert nem csak saját magam érdekel. Viszont mi is örökbefogadni szeretnénk. Nem azért mert nem lehetne saját hanem mert ezt tartjuk helyesnek és erre vágyunk. Ha véletlenül teherbe esnék és lenne saját akkor is fogadnánk örökbe gyermeket. Kutyánk viszont nincs mert nem szeretnénk 8-10 órára bezárni a lakásba amíg mi dolgozunk. De ha lenne az ő "kajája" is épp olyan fontos lenne mint bárki másé a családbam. Ezt hívják felelősségnek. Ennyi.

A kérdezőnek írnám, hogy egy gyerek is sok kompromisszummal jár. Szerintem érdemes még esélyt adni a hölgyeknek. Hátha 😊

2017. okt. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
87%
Kérdező, ne add fel:-) Én egyedülálló nőként szeretnék majd örökbe fogadni:-)
2017. okt. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
74%
a gyerekneveléshez is kell kompromisszum. lehet hogy nem a pároddal, de később majd a gyerekeddel. ez idáig kérdés volt?
2017. okt. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
29%

Ha gyermeket akarsz az egyenlő vagy közel egyenlő a családdal. Az meg kompromisszumok sora. Gondolod el tudod látni egyedül? Az elváltaknál is látni, hogy a gyerek nem úgy fejlődik ahogy kell. Persze ha az ember ezt kimondja azonnal lepontozzák. De a tény az tény.

Az örökbe fogadott gyermek gondolod ragaszkodni, szeretni fog? Majd kérdi hol a mama. Mit mondasz neki?

Inkább valami rendes nőt szedj fel és lépj a tettek mezejére.....

2017. okt. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!