Ha véletlenül teherbe esnél és nem lenne meg a szükséges anyagi helyzeted, hogy felneveld a gyereket, akkor megtartanád, örökbe adnád vagy elmennél abortuszra?

Figyelt kérdés
Indokold meg, hogy miért és azt is írd, hogy hány éves vagy.

2017. nov. 29. 12:18
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
75%

Minket ez a kérdés nem érint mert nem lehet gyerekünk.DE ha ilyen helyzetbe lennénk nem csak most régebben is inkább megtartanánk vagy végső esetbe örökbeadnánk.15 éve vagyunk együtt a férjemmel.Soha nem volt olyan,hogy rosszul éltünk volna.Mindketten dolgozunk nálunk ezért se lenne opció az ab.Mindig arra törekedtünk ,hogy mindenünk meglegyen.Nem hiszek abba,hogy ne legyen más lehetőség csak az ab.

Tehát inkább megtartanánk.Ebbe 100%-an biztos vagyok.

2017. nov. 30. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
32%
megtartanám, segítséget kérnék és megteremteném számára a megfelelő körülményeket. 22
2017. nov. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
39%
Véletlenül nem lehet teherbe esni csak felelőtlenül! Igy elvetetném a gyerekeet. Nem fokoznám a felelőtlenségemet azzal hogy ott vannak a szülők, meg ott van az állam. Ja, 45 éves vagyok.
2017. nov. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
31%
Megtartanám. Mi sem éltünk ilyen hú de nagy lábon, de "kitörtem". Szerintem nincs lehetetlen. Mindenki tehet azért, hogy jobb legyen az élete/anyagi helyzetet és mi lehetne erre nagyobb motiváció mint egy gyerek??
2017. dec. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, 20 éves nő vagyok
2017. dec. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
10%

Megtartanám, segítséget kérnék, és a terhességem ideje alatt megpróbálnék mindent megtenni azért, hogy menjen valahogy utána.

Azt nem mondom, hogy nem volt meg az esély sosem, hogy véletlenül teherbe essek, de csak olyannal feküdnék le így, akivel együtt is tervezek, és "nem gond", ha véletlenül teherbe esnék. Tehát nem egyedül kellene megoldanom a problémát, és egy fizetésből már valahogy csak kihúznánk akár a saját lábunkon is. Másrészről pedig a családom/családunk is biztosan támogatna. Természetesen nem arra szülnék, igyekeznék a saját lábamra állni, de úgy sokkal könnyebb lenne.

20 éves vagyok.

2017. dec. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
66%
Bízom benne, hogy sosem fogok akaratom ellenére teherbe esni -bár az idióta anyósom viccelődött vele, ha kicsit megmelegítené a bogyóimat, hogy meglepődnék, ha teherbe esnék. Szóval semmi sem biztos. Nem is kérdés- hogy elvetetném. De bízom benne, hogy erre sosem fog sor kerülni, mert nem hiányzik a vita arról, hogy megtartsuk-e. Még stabil anyagi helyzet mellett sem biztos, hogy megtartanám, más körülmények is fontosak. Nekem nem kell annyira a gyerek, hogy bármi áron bevállaljam.
2017. dec. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
36%
Nehezen tudom magam a helyzetbe gondolni, mert 8 éve próbálunk családdá válni. Abortuszra soha nem lennék képes (nem ítélek el másokat, csak szimplán én nem tudnám megtenni), akkor inkább örökbe adnám. De ugye azt tudod, hogy vannak olyan alapítványok, akik pont az ilyen krízis terheseken segítenek? Pl. a Gólyahír Egyesület. Tündéri banda, azon vannak, hogy ha tudod akkor tartsd meg a picit (akár ruhákkal, felszereléssel, stb), ha meg semmiképpen nem megy, akkor segítenek örökbefogadó szülőket találni neki, akikkel találkozhatsz, megismerheted őket, így tudod, hogy jó helyre kerül a gyereked. Mi is náluk várakozunk és sok ilyen történetet tudunk. Drukkolok, hogy a legjobb döntést tudd meghozni!
2017. dec. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Vannak olyan dolgok, amiket magunknak kell megoldani, és nem várni a csodát, hogy lesz ami lesz!
2017. dec. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
abortusz. 65 eves no
2021. ápr. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!