Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Örökbeadás, örökbefogadás

A kérdés

Hogy lehet az hogy egy 2002-es november 17-ei ultra hangos képen rajta vagyok miközben 2003. 09.19-én születtem? .

2018. jan. 25. 17:18  Privát üzenet  

A válaszok

Hát, az tuti, hogy nem te vagy rajta! De biztos a tiéd a kép?

Családi sztori, hasonló... A nő halála után találtak egy terhesgondozási kiskönyvet, és a tiedhez hasonlóan nem állt össze a kép. Kiderült, hogy a nőnek a szülése előtt volt egy terhessége, ami nem maradt meg. De csak a férje tudta, később a gyerekeinek nem mindegy mondta el.

Másik lehetőség: nem volt jól beállítva a számítógépen a dátum az ultrahang idején.

A válasz 93%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 2018. jan. 25. 17:31 Privát üzenet
Sehogy.

A válasz 81%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont 2018. jan. 25. 19:24 Privát üzenet
Gondolom volt édesanyádnak egy vetélése.

A válasz 89%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont 2018. jan. 25. 19:33 Privát üzenet

A legvalószínűbb magyarázat, hogy a kérdésedben lévő két állítmány közül az egyik nem igaz.

Amennyiben tényként kezelünk mindent amit a kérdésedben állítasz úgy a következő elméleteket tudom elképzelni:

1.Anyád időutazó és pár hónapot visszautazott az időben ultrahangra.

2.A terhessége idején sztázisba helyezték, majd hónapokkal később kiolvasztották.

3. Az ő terhessége 12 hónapig tartott

A válasz 77%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 52%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont 2018. jan. 26. 18:41 Privát üzenet
Kérdezd meg hogy volt e vetélése a másik hogy rosszul volt beállítva a gép..vagy rosszul számolták ki a dolgokat stb stb

A válasz 77%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont 2018. jan. 27. 16:09 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A férfiakat valóban jobban idegesíti a gyerekek sírása, hisztije, mint a nőket?
A légzésfigyelő ha sípol milyen hangos? Áthallatszik a másik szobába? Vagy érdemes bébiőrt venni mellé?
12 hét mikor járna le, ha november 26án volt aktus?
18 hetes kismama vagyok, veszélyeztetett terhes. November óta nem dolgozom. Táppénzes papírom már le lett adva, viszont még pénzt nem kaptam belőle. Kérdésem a következő:Gyedet...
11 napja késik a mensim a tesztem negatív. Utoljára november 10. én volt meg lehet baba belőle? 24 éves vagyok.
Egy olyan kerdesem lenne hogy a parommal lefekudtunk november 29en viszont nem ment el bennem a megszakitasos modszerrel "vedekeztunk" es az lenne a kerdesem hogy lehetek e terhes?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések az Örökbeadás, örökbefogadás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!