Melyik intézetben tudnék örökbe fogadni?

Figyelt kérdés
Örökbe szeretnék fogadni egy kisfiút úgy 1-1.5 év körülit. Nincs senkim és szeretnék egy gyermeket felnevelni. Valószínűleg nem találok párt, még 10 évet adok erre magamnak, de 25 felett nem hiszem, hogy kellenék valakinek. Az anyagi hátterem megvan, a keresetemmel sincs gond és észben se lesz hátránya (intelligens ember vagyok). Szülni nem fogok, ha nincs kitől, inkább egy gyermeknek szeretnék esélyt adni a normális élethez és szeretnék is valakit hátrahagyni, akit tudom, hogy én neveltem és szerettem.
2018. febr. 4. 17:02
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
82%
az 1.1-5 év körülinek nem 'esélyt adsz', hanem elveszed olyan elől, akinek ténylegesen nem lehet gyermeke. Esetleg egy 6 éven felülinél lehet beszélni 'esély adásról', akkora gyerkőcöt már nem sokan fogadnának be.
2018. febr. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%
10-es válaszoló sztem a sima spermium beültetés még ingyenes. :)A lombik az teljesen más, mert az tényleg pénzbe kerül. Pedig még 6-7 évvel ezelőtt biztos ingyenes volt a sima beültetés, mert a nagynénim is így lett terhes, és választott egy ő neki tetsző "spermiumot". (a nagynénim fia egészséges)
2018. febr. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem úgy működik hogy bemész egy intézetbe és kiválasztasz egy gyereket majd hazahozod. Főleg nem, mivel az intézet, mint fogalom már nem létezik 14 év alatti gyerekek esetében, ők rögtön hivatásos nevelőszülőkhöz kerülnek, vagy ha a szülő lemond róluk, sokszor már újszülöttként, az örökbefogadó pár viszi haza. Azok legtöbbje akik "intézetben" vannak, pedig nem örökbefogadható.
2018. febr. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem így működik szerencsére.De szerintem veled nincsen teljesen rendben valami.
2018. febr. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

10-es jól írja nem ingyenes az egyedülállóknak a lombik se inszem.

A donor spermáért fizetni kell.

Mióta balhé volt a donorból.

Sőt ha a férfi meddő és nem lehet gyereke és van párja akkor is csak fizetősen van inszem(bár arra nem is adnak donort) a lombik is fizetős.450 ezer.-plusz gyógyszer.

Kérdésre is válaszoljak.

Egyedülállóknak sokat kell várni mert a házasokat veszik előre.

Nem úgy megy,hogy te bemész valamelyik otthonba és már viheted is haza a gyereket.jó lenne persze.

Be kell menni a területi Tegyesz hez vagyis időpontot kérsz és ott felveszik az adataidat elmondod milyen korú gyereket szeretnél,nemzetiségűt,egészségi állapotút.

Aztán jön a környezet tanulmány,pszichológiai teszt,örökbefogadásra felkészítő tanfolyam.ja orvosi alkalmassági is kell ami a háziorvoshoz kell vinni ő pecsételi le ezt vissza kell vinni a tegyesz hez.

Ha mindenhol megfeleltél vagy küldenek papírt vagy felhívnak mert a tegyesz küld egy hivatalos papírt a gyámhivatalnak ,hogy beadtad a papírt az örökbefogadásra ahol meg kell jelenni ott kitöltik a papírt és így véglegesítik az örökbefogadást erről is kapsz hivatalos papírt.

Az,hogy mennyit kell várni megyétől is függ.mennyire vagy elfogadó.Ha tényleg 1-1,5 évest szeretnél nagyon sokat kell várni.

2018. febr. 6. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
0%
Amúgy egy gyermek akkor tud szellemileg rendesen feljödni ha van ott egy férfi akire felnézhet.
2018. febr. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
50%
Van olyan, mikor az asszony hordja a nadrágot...
2018. febr. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

17-es

Ennek mi köze a kiírt kérdéshez?

Előzőleg írtam már.

2018. febr. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
50%
Ja, csak a 16-osnak mondtam.
2018. febr. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!