Van olyan, hogy valakit előnyben részesítenek az örökbefogadásnál?

Figyelt kérdés
Egyre több helyről hallani olyanról, hogy van aki már 4-5 éve várakozik és még nem kaptak értesítést, van aki csak 1-1,5 és már beteljesült az álmuk, pedig hasonló paraméterekkel rendelkezett mindkét család. Tudom, hogy van az a bizonyos sorszám, illetve azzal is tisztában vagyok, hogy a várakozási idő attól is függ, hogy melyik megyében várakoznak,mennyire elfogadó a várakozó család a gyermeket illetően (kor,származás, egészségi állapot). És azt is tudom, hogy a nagyobbacska gyerkőcöknek már ők választanak szülőket. A kérdésem csak annyi, hogy mindentől függetlenül,hogy pl csecsemőt dönthetnek-e valakik javára külső tényezők miatt szimpátia, jó anyagi körülmények, mondjuk azért mert fiatalok, vagy bármi más...Van esetleg valakinek bármi ilyet tapasztalata?

2018. szept. 28. 11:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
De, pubikám, ezért. Mert vannak, akik úgy gondolják, hogy előzhetnek. Ahogy mindenhol máshol. (Persze ez csak az egyik ok, vannak mások is.)
2018. okt. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem. Azért mert ez nem rólad meg arról szól, hogy nagyon szeretnél már gyereket, hanem a gyerekről aki nagyon szeretne már szülőket. Ebből kifolyólag neki választanak szülőket, akár anyagi szempontokat is figyelembe véve és ha Neki valaki jobb mint Te akkor Őt fogják választani, akkor is ha szerinted ez undorító és szemétség mert Te már nagyon kivagy.
2018. okt. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!