Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Örökbeadás, örökbefogadás » Mennyire számít az örökbefogad...

Mennyire számít az örökbefogadásnál az, hogy vannak benti cicáink?

Figyelt kérdés
1,5 szobás, kis pici takaros házban élünk, a gyereknek lenne külön szobája, bár most a macskaalom ott van, de azt ha úgy van, áttesszük a fürdőbe. Lehet probléma abból, hogy 4 benti cicánk van?
2018. okt. 11. 12:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
34%
inkább a ház mérete ami aggályos, nem?
2018. okt. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem nem számít, akár kutyatenyésztő is fogadhat örökbe gyereket, annak csak örülnek. A lényeg a tisztaság, higiénia.
2018. okt. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
87%

Nem.

Ahogy a "ház mérete" sem "aggályos".


Nyugalom :)

2018. okt. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
31%

Hat nekem másfél szobára nem jön ki hogy lenne a gyereknek külön szobája. Nappali, hálószoba - a gyerekszoba az hogy?


De nem, nem számít, se a macska, se a szobák száma

2018. okt. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
88%

4

Kérdezd meg ugyanezt azoktól, akik 1+2 félszobás panelben nevelnek két, különnemű gyereket vagy többet ... Ilyenkor a szülők a nappaliban alszanak. Több ezer család van így az országban. Nyilván neked is vannak ilyen ismerőseid.

2018. okt. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
91%
4: úgy, hogy nincs külön nappali. Van nagyszoba, ami általában a szülő szoba+nappali, meg van gyerekszoba. Nem kényelmes, az tény, de azért élhető, elég sok helyen így van.
2018. okt. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
14%

Szerintem nem foglalkoznak a macskàkkal, de nem bentre való.

Van kutyànk, cicànk, de az udvaron, tömblakàsba nem tartanék.

1,5 szoba pici, de màsok is élnek ennyi helyen.

Az itt most lényegtelen, hogy mi, vagy màsok 3-an mekkora hàzban élnek.

Amikor a lànyommal terhes lettem, 1,5 szobàs lakàsban laktunk, de pàr hetes volt, amikor elköltöztünk egy 3 szobàs+nappalis hàzba.Ha màr gyermek is van, nagyon jól jön a tàgas hàz, több szoba, nappali.


(Én menetközben elvàltam, új kapcsolatban élek, van 3 szoba, ebédlő, és csak 3-an vagyunk.De vendégek esetén nagyon jól jön a vendégszoba, nyàron nagy a nyüzsgés nàlunk)

Szerintem nem kötnek bele, de ha pici baba kerül hozzàtok, a macska nem pont a legsikeresebb.

2018. okt. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
68%
7-és:”Az itt most lényegtelen, hogy mi, vagy màsok 3-an mekkora hàzban élnek.” Akkor miért írtad le????
2018. okt. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
9%

5!


Az ismeretségi körömben nem tudok olyanról, akinek ne lenne külön a nappali és a hálószoba, pláne ha gyérek is van..

Na mindegy.

2018. okt. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
11%

Talàn mert meglepődtem, mert az én ismeretségi körömben sincs senki, ahol ne lenne külön nappali+szobàk.

A macska meg nem sikeres, plàne ha majd a kisgyerek belekotor a macskaalomba.

2018. okt. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!