Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Aki most ballagott az oviból,...

Aki most ballagott az oviból, viszont a szülei dolgoznak, azt hova rakják nyáron, ha nincs rokon vagy bébicsősz, aki vigyázhatna rá? Mert oviba már nem, iskolába viszont még nem mehet, gondolom.

Figyelt kérdés

2019. aug. 8. 19:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85%
Nálunk járnak oviba a nyáron azok is , akik elballagtak. Míg nem kezdődik a tanév, ők ovisok.
2019. aug. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Metionin ***** válasza:
76%
Sok helyen maradnak az oviban nyárra, én anno suli előkészítőbe jártam.
2019. aug. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
81%
Augusztus végéig az elballagott gyerekek még az ovihoz tartoznak. Tehát oviba járhatnak. De ez most, augusztus csaknem közepén merült fel benned?😀
2019. aug. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
24%
Fogadtam egy bébi szittert mellé
2019. aug. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
16%
Sok játszóház vállal gyermekmegőrzést úgymond, amúgy bébiszittyót keresnék.
2019. aug. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
75%
Rosszul gondolod. Az oviban maradnak nyáron ugyan úgy. A nevelési év szeptembertől augusztusig tart, nincs benne "lyuk" az elballagók az ovihoz tartoznak nyár végéig.
2019. aug. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Andi80018 ***** válasza:
29%
Két hét ügyelet van, tehát marad három hét, azt kell megoldani, illetve suliig simán visszamehet az ovijába. A fiam is ment még három napot, utána pedig évnyitó volt.
2019. aug. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

nyilvan nem vagyok kozvetlenul erintett, maskepp tudnam :)

de ha az augusztus is az ovihoz tartozik meg, akkor miert nem er ra akkor ballagni? nem hulyen jon ki, hogy mindenkitol elbucsuzik a gyerek, raadasul unnepelyes keretek kozott, aztan tovabbra is ugyanoda jar, mintha mi se tortent volna?

2019. aug. 9. 00:05
 9/19 Andi80018 ***** válasza:
19%
Jaa, az senkit nem érdekel, ez normális. Most az a pár nap. 😊
2019. aug. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

akire gondolok, annak meg juniusban volt a ballagasa, tehat par honap, nem par nap, mire utana jon a suli

ha utana meg ket honapig oviba jar, az egy ilyen kicsi eleteben eleg hosszu ido szerintem

2019. aug. 9. 02:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!