Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt mar ugy barki az itt...

Volt mar ugy barki az itt levok kozott vagy esetleg ismeros rokon akinrk a 10. heten meg a babanak nrm volt szivhangja? De a 11. hetre mar hallhato volt?

Figyelt kérdés
2019. aug. 2. 01:05
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
😱Az már elég késő.Szerintem az már nem sok jót jelent.
2019. aug. 2. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

En ilyenrol nem hallottam, de sok vetelesem volt, igy tapasztaltom van boven.

Mekkora az embrio?

Ha mar 5-6 mm-es a crl, akkor lennie kell szivhangnak is, ha minden rendben van.

A sogornomnek volt ugy, hogy mensi szerinti betoltott 8 het utan lett szivhang, de az normalis volt az o eseteben, mert 40+ napos ciklusai voltak, azaz kesobb ovulalt, eleve 2 hettel kisebb volt a terhesseg, mint mensi szerint, ezert volt a ket hetes csuszas.

2019. aug. 2. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha így is volt,akkor valami nagyon el lett számolva
2019. aug. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Az én ciklusom is 40+os èn is gondoltam rá h lehet h kisebb a terhességem mint 10 Hetes.

Válaszaitokat köszönöm szépen 😘😘😘

2019. aug. 2. 16:39
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan jol van kiszamolva a terhessegi het? Mert ha igen akkor kizart hogyha 10hetesen sincs szivhang akkor majd 11 hetre lesz. Ha jol van szamolva akkor 6-7 het kozott kell megjellenjen a szivmukodes ha nem akkor valoszinuleg a terhesseg leallt a fejlodesben.
2019. aug. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!