Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Nem akarom óvodába járatni a...

Nem akarom óvodába járatni a gyerekemet, milyen felmentési lehetőségeink vannak?

Figyelt kérdés
Utál oviba járni, és mindenki azt mondja, bármely más intézménybe íratnám be, mindenhol ugyanez volna a helyzet. Amúgy értelmes, ügyes gyermek, kreatív, szívesen van egyedül vagy úgy, hogy vannak körülötte,de közben egymaga tevékenykedik.

2019. szept. 23. 17:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
78%

Az én fiam is utált oviba járni, pedig nem otthagyós beszoktatás volt. Gyűlölte, sirva könyörgött, hogy ne jarjon. Eszembe nem jutott, hogy valamit elhallgatnak előlem az óvónők, abbol nekik mi jó szarmazna? Az első év nagyjaból az ovi gyűlölésről szólt, de kivenni sem akartam. Hiszen én nevelem őt, es nem ő engem.

Ne a megfutamodason jarjon az eszed, hanem segíts neki elfogadni a helyzetet!

2019. szept. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
57%
Semmiképp nem teszel jót neki, ha kiveszed az oviból. Nekem nincs gyerekem, de emlékszem amikor a húgom ovis volt. Ő is sírt, kb. félévig. Minden reggel ment a műsor. Otthon már bekészítette a zsebkendőt is magának azzal a kijelentéssel hogy úgyis sírni fog. Nem volt semmilyen konfliktus az óvodában, ismertük az óvónéniket is hiszen mi, a többi testvér is oda jártunk. Aztán egyik nap húgom azzal jött haza, hogy képzeld anya, olyan csúnya XY, most jött az oviba és állandóan sír. Anyukám erre csak annyit felelt neki hogy édes lányom te ugyanúgy sírsz. Onnantól kezdve nem kellett a zsebkendő és egy könnycseppet sem ejtett.
2019. szept. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!