Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » A Pinokkió vagy a Tengerszem...

A Pinokkió vagy a Tengerszem óvoda a jobb?

Figyelt kérdés

Szerintetek a Pinokkió Magánóvoda és Bölcsőde vagy a Tengerszem magánóvoda a jobb?


Szerintetek melyik a legjobb magánóvoda Budapesten?



2019. okt. 24. 14:04
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Pinokkióba járt a lanyom én nagyon szerettem de azóta már gimis szóval ŕég volt :-)
2019. okt. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 AdriSz051278 ***** válasza:
82%
én megnéztem mindkettőt, de a Tengerszemre esett a választás. Nem csak jobban nézett ki, hanem minden van amire csak szüksége lehet a gyerekemnek.
2020. febr. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 KalárovicSza77 válasza:
95%
mi Budáról költöztünk Pestre és pont ebbe a két oviba járt a lányom, így nagyon jó összehasonlítási alapom van. A Pinokkiót is nagyon szerette, azonban úgy látom, hogy jobban érzi magát a Tengerszemben, nagyon jó minőségű az étel és rengeteg sport és angol foglalkozást kap, jelentősen érezhető a fejlődés
2020. szept. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 hegeszandi válasza:
94%
csatlakozom az előttem szólókhoz, mi év közben váltottunk egy harmadik óvodából és közel ugyanannyi távolságra van tőlünk a 2 ovi, de mi a Tengerszemet választottuk. Ami nekem fontos volt, hogy kedvesek legyenek, ez megvan, szupicukik, nagyon magas szinten van a higiénia és nagyon jól eszik a fiam, miközben egyébként elég nehéz beletukmálni bármit is és aminek kifejezetten örülök, hogy most már megeszi a gyümölcsöt is.
2021. márc. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Szentirmay.Fanny válasza:
27%
Jártunk mind a kettőben, és egyértelműen a Pinokkiót választottuk. A Tengerszemet sok szempontból kicsit mesterkéltnek tartottuk és sterilnek. A környezetről és az emberekről is ilyen benyomásunk volt. Ezzel szemben a Pinokkióban mindenben a természetességet éreztük. Most is a Pinokkióba járunk, és a fiam nagyon magabiztos lett (előtte egy nagyon rossz oviba jártunk sajnos), nagyon szépen fejlődik az angolja is és nagyon boldog abban a környezetben, amiben van. Nekem ez a legfontosabb.
2021. ápr. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
94%
én megnéztem 10+ óvodát, amiben a Pinokkió és a Tengerszem is benne volt és többször is vissza mentem a megmaradt 3ba, sőt még próbanapot is kértem, de magasan a Tengerszem győzött, mind az emberek hozzáállása, mind a környezet tekintetében és ami nekem kiemelten fontos, hogy a higiénia tekintetében is olyan profik, hogy nem volt kérdés, hogy szeptemberben a Tengerszemben kezdünk.
2021. máj. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
93%
Szerintem a Tengerszem. Nekem nagyon fontos volt, hogy a gyerekem a legjobb helyre járjon és még az utazást is alárendeltem, csak, hogy a legjobb oviba vigyem. Rengeteg oviban jártam, egyedül és a férjemmel is és délután amikor vitték el a gyerekeket az oviból odamentem és beszéltem pár anyukával is, nekem a végső 3 ovi a Pinokkió az Úszópingvin és a Tengerszem maradt, de mindegyik közül a Tengerszem emelkedett ki a legjobban és ez nem csak a tapasztaltak alapján, de a szülőkkel akikkel beszéltem valahogy annyira erősen pozitívan nyilatkoztak, hogy nem volt kérdés, hol kezdjük az évet.
2021. máj. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 zsoficsv79 ***** válasza:
91%
mi államiban tapasztaltak után döntöttem úgy, hogy magánba viszem a fiamat. Nagyon sok ovi nem jött szóba, a barátok tapasztalatai sokat segített, ezen a két ovin kívül csak 1 -be mentem el, de a Tengerszem hangulata, kedvessége és az egész miliő lenyűgöző volt, a beszoktatással sem volt túl nagy gond bement a fiam és annyira jól érezte magát, hogy a második nap már teljes nyugalommal ott tudtam hagyni. Szóval csak ajánlani tudom.
2021. júl. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Reti.adri válasza:
Márciusban én is megnéztem a legjobb óvodákat, többek között a Happy kidst, az úszó Pingvint, a Pinokkiót és a Tengerszemet is és amelyikről azt gondoltam hogy szívesen beiratnám a gyereket abban az oviban kértem próba napot és így gyerek is megtapasztalta hogy milyen egy vagy akár több nap is az oviban és közben figyeltem, hogy ki mit csinál. Nagyon hosszúra nem akarom ereszteni viszont hogyha szeretnél bármelyikről információt kapni akkor nyugodtan írj rám privátban és fogok válaszolni, a lényeg hogy a Tengerszemet választottuk mivel összességében ezt láttuk a legjobbnak.
2022. aug. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!