Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Tiltja a piercinget, hajfestés...

Tiltja a piercinget, hajfestést, tetoválást egy óvodai házirend az ott dolgozóknak?

Figyelt kérdés
Pedagógiai asszisztensként szeretnék elhelyezkedni a jövőben. Érdekelne, hogy az óvodai házirend tiltja e piercing, tetoválás viselését és a hajfestést? Szolidabb dolgokra gondolok. Pl egy két tetoválás ami nem nagy, melír a hajban ami nem természetes hajszín(pl rózsaszín vagy ilyesmi), piercing( visszafogottabb gyöngy, patkó).

2019. okt. 15. 21:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
52%

Nekem volt tetkom mikor pedassz voltam 😀

Es lila a hajam

Essig nem szoltak be miatta

Ok pc nincs bennem

2019. okt. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%
Az egyik óvónőnk lila csíkos hajjal, és angyal szárnyakkal a hátán parádézik az ovinkban, szóval szerintem nem 😀
2019. okt. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
42%
Nem. Nálunk is van tetovált óvónő. Hiány van, nem válogatnak már. Nem kötelező normálisan kinézni.
2019. okt. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
32%
Patkót hordasz, vagy az orrodan van egy lópatkó???
2019. okt. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
91%
A lányom volt tanítónőjének, aki egyben az igazgató is, néha rószaszín, néha lilás haja volt. Szuper tanítónéni volt, a gyerekek imádták, és az egyik legjobban működő iskola a városban.
2019. okt. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
87%
Nem tiltja.
2019. okt. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
88%
Ismerek rózsaszín hajú óvónőt, vagy olyat, akinek a felkarján tetkó vagy. Szerintem nem tiltja.
2019. okt. 16. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
A piercinggel lehet gond munkabiztonsági oldalról. Beleakadhat valamibe pl (ilyen szempontból egyéb ékszer is problémás lehet, van, ahol tiltják is, DE nem házirendben, hanem mondjuk munkavédelmi szabályzatban)
2019. okt. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 4-es! A szám oldalában van egy patkó. De szolid, nem túl nagy. És felvetelnel is színes hajatok volt, vagy csak próba idő után? Elfelejtettem, hogy az M-L közötti méretű mukormokkel is ugyan ez a helyzet, hogy nem tiltják? Szerintem ez a méret a határ a nagy és a kicsi között. A kérdést azért tett fel, mert a tanfolyamon a tanárunk ovodavezeto és mesélte hogy egy tetkó miatt nem vett fel egy hölgyet, mert tegye olyan helyre ahol nem látszik mert szamit a megjelenés. A tetkó a mellen volt a hölgynek. Szerintem ez nem is lett volna baj, ha nem kivágott felsobe viszi be az önéletrajzát. Bár szerintem ez nem nagy ok arra, hogy ne vegyék fel.
2019. okt. 16. 10:22
 10/17 anonim ***** válasza:
77%
Én is voltam ped. asszisztens, hosszú, rikító, neon mükörmökkel, nem szóltak érte, a hajam is volt lila, inkább padlizsán, az sem volt gond, viszont a bal vállamon van egy tetoválás, azért szóltak, hogy ha lehet takarjam el, ill. ne hordjak mélyen dekoltált ruhákat (mondjuk az nem is szoktam). Egyszer sikerült egy olyan pólót felvennem amiből kilátszott a tetkó, a gyerekek azonnal "rárepültek", tetszett nekik, szinte mindegyik mesélte, hogy az ő apukájának/anyukájának/tesójának is van. Továbbiakban nem érdekelte őket a témaa, inkább a pedagógusokat zavarta.
2019. okt. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!