Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Óvónőktől pár kérdés?

Óvónőktől pár kérdés?

Figyelt kérdés
1.látszik a gyerekeken,hogy ki tv- zik sokat, kivel játszanak keveset, kinek nincs testvére, vagy veszekedés van a családban vagy otthon nem eszik? 2. A lányok korán önállóbban? 3. A fiúk többet mozognak,hangosabbak? 4.ha gyakran kérdezik a szülőt dolgozik- e már,mintha azt szeretnék hogy bent aludjon a gyerek pedig így is sokan vannak,ennek oka van? Fontos valamiért? 5. Általában hánykor jön a legtöbb szülő a gyerekért? 6.délután lemaradnak a gyerekek valamiről? Ha valaki alvás és uzsonna után viszi haza annak nem sok értelme van ugye? Délután játszani már kevés gyerek marad? 7. Sok a gyereknek ha napi 8 órát van bent? 8.mindig vannak kedvenc gyerekeik? 9. Vegyes csoport jobb vagy rosszabb? 10. Testvérek tényleg rosszak egy csoportban? Jobb ha külön vannak? 11. A mai szülők idősebbek mint régen? 12.van bármi más dolog amit szeretne elmondani a szülőknek? Köszönöm
2019. nov. 13. 16:44
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
Azt a kutya mindenit:D
2019. nov. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%

1, "hallatszik" :) Elmesélik a gyerekek, hogy mit láttak a tévében.

És az is látszik, hogy kinek olvasnak sokat.

2, Oviban már minimálisan segítünk, nemtől függetlenül elvárt az önállóság. Nincs ilyen tendencia, hogy a lányok...

3, nem

4, nálunk annak is bent alszik a gyereke, aki otthon van a kistesóval.

5, nálunk 4 körül

6, a plusz szabad játék lehetőségéről. De van, hogy délutánra is "szervezünk" valamit.

Azt nem is értem, hogy miért ne lenne értelme uzsonna után menni a gyerekért? Az első szülők akörül szoktak érkezni.

4 után egyre kevesebb.

7, gyerekfüggő. A többségnek nem sok. Eleve alszanak ~2 órát a 8-ból.

8, persze, de ez nem kivételezést jelent

9, Nem jobb és nem rosszabb. Gyerekfüggő és pedagógustól is függ.

2019. nov. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
74%

1. látszik a koncentráción, a finommotorikus képességeken és a kommunikációban is sajnos. Meg mesélik is, hogy mi volt este/hétvégén/szünetben.

2. Kb ugyanott tartanak.

3. Az udvaron nem, bent általában visszafogottabbak a lányok.

4. Én udvariasságból kérdezem, ha tudom, hogy keres munkát anyuka.

5. Délben kb a gyerekek 30%-a megy haza, uzsi után az ottmaradtak fele, a maradék harmadért 5-6 közt jönnek.

6. Nem maradnak le semmiről, délután csak szabad játék van.

7. Sok, de a 8 óra még elmegy. Tavaly volt egy gyerekem, akit fél 7-re hoztak, este 6-kor vittek. Borzasztó szeretethiáyoa volt szegény.

8. Nincs kedvencem és olyan sem, akit nem szeretek. Mindenkiben van szerethető.

9. Én jobban szeretem a vegyes csoportot, de mindkettőnek megvan az előnye és a hátránya.

10. Nincs baj a tesókkal.

11. Nem lettek idősebbek az alatt a 10 év alatt, mióta dolgozom.

2019. nov. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
52%

"látszik a koncentráción, a finommotorikus képességeken és a kommunikációban is sajnos"


Vagy nem.

Kislányom megkésett mozgásfejlődésű, megkésett beszédfejlődésű, finommotorikája az izomtónusa miatt a béka seneke alatt (nincs erő a fogásában, nem tudja nyomni a ceruzát...).

Sose tévézett. Rengeteg mesét olvasunk neki csecsemőkora óta. 3 hónapos kora óta terápiát kap.

2019. nov. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!