Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Nyíregyházi anyukák! Melyik...

Nyíregyházi anyukák! Melyik ovit ajánlanátok Ferenc körút közelében? Tudom hogy elsősorban óvónénit kell keresni,5 éves a gyerek. Ugyanitt gyerekorvos is kerestetik a közelben :D

Figyelt kérdés

2019. nov. 21. 08:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Én a környéken a stadion úton ismerek egyet, eszterlánc északi óvoda napsugár tagintézmény, ferenc körúttól nincs olyan messze. Nyáron járt oda a fiam míg felújították a miénket, nincs rá panaszom. Volt olyan kislány, akit át is irattak mert jobban érezte magát. Lehet van közelebb is hozzátok de fogalmam sincs. Mi jósavárosban lakunk.
2019. nov. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Secretlady válasza:
40%
Dokit Dr. Komijáthy György-öt ajánlom. Nagyon kedves és figyelmes doki. Nekem még házhoz is kijött mikor a kicsi beteg volt. Én is a Ferenc körúton lakom.
2019. nov. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! :) még annyit kérnék az óvodával kapcsolatban aki tudja írja meg hogy vegyes csoportos? És a gyerekorvoshoz pedig egy címet kérnék szépen ha lehet:)
2019. nov. 21. 10:46
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen vegyes csoport amelyiket írtam.

1-es voltam

2019. nov. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az eddigi ovinkban korosztály szerint bontott csoportok voltak,ezért én inkább továbbra is ezt a formát választanám elsősorban.
2019. nov. 21. 11:55
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok benne biztos de az északi korút mögött (talán tőke utca a neve) korosztályos az ovi (tényleg nem biztos..). De hátha valaki biztosan tudja.

Körzetis nektek mindenképpen eszterlánc északi óvoda, a tagintézmény attól függ páros vagy páratlan oldal de amennyire tudom, az összes tagintézmény vegyes csoportos.


Nyíregyházi babás csoportban biztos többet tudnak neked segíteni!

2019. nov. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mennyire nagy a telítettség Nyíregyházán az óvodákban? Van olyan lehetőség hogy elindulok megnézni a környékbeli óvodákat milyenek a csoportszobák óvónők stb.és kiválasztom a legszimpatikusabbat....vagy örüljek ha a körzetis felvesz?
2019. nov. 26. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!