Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Mire kell a diifer teszt es...

Mire kell a diifer teszt es fejlödesi naplo? Ez megy tovabb suliba es az alapjàn fogjàk "skatulyàzni"a gyerekeket?

Figyelt kérdés
2020. jan. 26. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Innen lehet tudni a gyerek iskolaerett e vagy nem.

Fejkodesi naplo a szulonek is fontos, a gyerek hogy fejlodik, miben van elmaradasa

2020. jan. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem ugy tünik elég szubjektiven töltik ki, ami nem valosàghü. Nem tudom iskolai megítéltetésébe beleszàmit e majd.
2020. jan. 27. 11:57
 3/4 anonim ***** válasza:
77%
Nem számít bele az iskolai megítélésbe. Fiam most lett elsős, senki fel nem hozta, hogy milyen lett a tesztje, nekem is csak annyit mondtak, hogy a korának megfelelő. Berakták egy fiókba, ott fog porosodni 10 évig majd egy lomtalanítás során ki lesz dobva. Amúgy az óvónő szerint ez a teszt egy kalap kaki, egyik-másik kérdés olyan idióta, hogy felnőttként is nehéz értelmezni, ez csak papírforma, mindenki lesz.rja.
2020. jan. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi!
2020. jan. 29. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!