Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Lenne egy olyan kérdésem hogy...

Klaudia280 kérdése:

Lenne egy olyan kérdésem hogy a fiam moat 20-án tölti a 2 évet és hogy nekem most májusba kell beírazni vagy ráérek jövő májusába? Mert annyi félét hallottam már hogy nem tudom

Figyelt kérdés
Sziasztok!!!

2020. febr. 10. 08:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
2021 szeptembertől óvoda köteles, tehát raersz egy év múlva óvodába íratni.
2020. febr. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ!
2020. febr. 10. 08:25
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelező most beìratnod, de ez attòl függ, hogy mikor szeretnèd vele kezdeni az ovit. Mert ha a 3. szülinapja előtt màr jàrna, akkor be kell ìratnod most màjusban, hogy a 2020/2021 tanèvben kezdhessen ovit. Ha nem gond nektek, hogy csak 2021 szeptemberèben mehet legkoràbban, akkor ràèrsz jövőre beìratni.
2020. febr. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ. Én 3 éves korától szeretném, akkor most már tudom hogy ráérek még beíratni 🙂
2020. febr. 10. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!