Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ha nincs énekhangom, de egy...

Ha nincs énekhangom, de egy hangszeren tudok játszani, akkor nem mehetek óvodapedagógusnak?

Figyelt kérdés

Volt már egy kérdésem az óvodapedagógiával kapcsolatosan, de az nem erre irányult.

Ez volt a kérdésem:


https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__ovoda..



2020. júl. 28. 16:42
 1/7 anonim ***** válasza:
38%
Persze, hogy mehetsz. A gyerekeknek pont teljesen mindegy, hogy van e hangod, vagy nincs. 😁 nekik sincs😁
2020. júl. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Van alkalmassági felveteli, ahol kell énekelni is, úgy tudom. Viszont nem komoly énektudás szükséges, pusztán bizonyítani, hogy alkalmas vagy a szakmára. Azt hiszem sportolni is kell, és sok más egyéb részből áll.
2020. júl. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%
Alkalmassági kell, s bizony elég komolyan nézik az éneket is!
2020. júl. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%

3-mas, jó, relatív hogy mit nevezünk komolynak.

Kérdező, ha nem találod el a hangokat olyan hamis, de ez az álmod, akkor járj egy jó magánének tanarhoz, az majd kikupál.

2020. júl. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%
Barátnőm is borzasztóan énekel, felvették, nemrég végzett. Ja és furulyázni ott kellett megtanulnia, előtte nem játszott semmilyen hangszeren.
2020. júl. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Zongorát tanulok már 5 éve. Elég jól megy meg szeretem is. (Bár a legtöbb óvodában nem hiszem, hogy van zongora, legalábbis ahol voltam ott nem volt.)
2020. júl. 28. 17:45
 7/7 anonim ***** válasza:
88%

Én voltam ilyen alkalmassági. Az országban azon karjáról beszélek ami híres arról, hogy jónak számít itthon ami a pedagógus képzést illeti. Őszintén mondom, hogy nem kell túlaggódni :)

Készülj dalokkal, azok menjenek úgy hogy el tudod énekelni (értem ezalatt, hogy megvan a szöveg meg a dallam), de ha hamis az mondhatni, normális. Ha megemlíted h hangszeren is játszol, fix hogy bent vagy :)

2020. júl. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!