Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Szerintetek mennyire furcsa...

Szerintetek mennyire furcsa ha egy férfi óvodában gyermekfelügyelő?

Figyelt kérdés

Mennyire gyakori?

Mennyire ellenzik a szülők?



2020. júl. 19. 19:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem furcsa. Ha jól végzi a munkáját az óvodapedagógus, akkor engem kicsit sem érdekel, hogy mi van a lába között.
2020. júl. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
81%
Nem Magyarorszagon élek. Nálunk az általános iskola első két évfolyamának, vagyis a 4-5 évesek egyik tanítója férfi, méghozzá homoszexuális, házas férfi. Hát nincs olyan, aki ne imádná, a gyerekek vissza járnak hozzá még a középiskolából is, beiratkozásnál pedig majdhogynem harc folyik érte, hogy a gyerek az ő csoportjába járjon.
2020. júl. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk van ilyen, nem fura.
2020. júl. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%
Mi is kulfoldon elunk, a napkozikben vannak ferfi nevelok, nagyon sokat segit a ferfiminta/apaminta foleg azoknak a gyerekeknek akik nem az apukajukkal elnek. Szigor szempontjabol sem art ha ferfi is fegyelmez, nagyon jo dolognak tartom, nekunk evek ota mukodik.
2020. júl. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%
Ilyen kérdések után nem is csodálom, ha sok férfi semmit nem segít a gyerek gondozásban. Beléjük van beszélve, hogy nem az ő dolguk. Amelyik ráadásul még munkának is a gyereket választja, az egyből pedofil vagy minimum gyanús.
2020. júl. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem fura nekem. Egy ismerősöm óvodapedagógus, férfiként. Remekül végzi a munkáját, nagyon szeretik a munkahelyén a kollégák és a gyerekek is.
2020. júl. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az egyik volt óvoda- és iskolatársam lett óvodapedagógus. Nem homoszexuális még kicsit sem, sőt edzeni jár és kimondottan férfias, izmos, jóképű pasi. Kedves, de ugyanakkor határozott. Jó rábízni a gyereket.
2020. júl. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
25%
Jah, mert egy edzett, izmos, jóképű meleg srác sem létezik. Kevered a szezon a faxommal.
2020. júl. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
53%
Óvodapedagógus vagyok, a csoportunkban kb 20% volt férfi. Sokkal inkább hozzájuk járatnám a gyerekeimet, mint a női csoporttársaim nagyjához. 😊
2020. júl. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Középiskolás vagyok, és a kötelező 50 óra közösségi szolgálatot egy budapesti óvodában töltöttem, ahol mindenki nő volt, kivéve az egy karbantartót. Megszerettem a gyerekekkel való foglalkozást, így felmerült, hogy ilyesmi típusú főiskolára mennék. Ha nem furcsa, vagy különös, akkor elképzelhető, hogy megmaradok e döntés mellett.
2020. júl. 19. 21:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!