Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Óvónők! Milyen életkörülmények...

Óvónők! Milyen életkörülmények között éltek?

Figyelt kérdés

Mindig is szerettem volna egy nagy kertes házat, de a kevés fizetéssel ez nagyon távolinak tűnik.

Ti hol laktok, albérletben, saját lakásban vagy kertesházban?

Esetleg vállaltok mellette másik munkát, és így tudtatok kertes házat venni?



2020. máj. 15. 15:13
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

Én bölcsődében dolgozok, de szerintem ugyanannyi a fizetésük.

Szerencsére a párom nagyon jól keress, amiből bőven tudunk félretenni. Az én fizetésem elmegy a különféle kiadásokra, egyebekre, néha az ő fizetésébe is bele kell nyúlni, de ez a ritkább. Ősszel szeretnénk egy kertes, családiházba költözni.

2020. máj. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A férjemmel és az OTP-vel közösen vettünk kertesházat. 😄 Nincs másodállásom, most éppen itthon vagyok a gyerekekkel, havi 20-30E bevételem van a családtámogatáson felül egy félig hobbi, félig munkából adódóan.
2020. máj. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az óvónők többsége olyan, hogy a férjük jól keres és így el tudják tartani a családot. Az óvónőnek olyan kevés a fizetése hogy azzal sok mindent nem lehet kezdeni, új ingatlant venni semmiképp.
2020. máj. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
nálunk is hasonló a helyzet-a férjem mellett tudom űzni ezt a hobbit. Pedig majdnem 25 éve vagyok a szakmában, jól keresek, sok a jutalom és a keresetkiegészítés
2020. máj. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a párom testvérének a felesége tanult óvónőnek. Még nem dolgozott benne, sőt soha, de neki már van kertes háza. Mert szülei megvették neki és férjének.


Hát én már nem vagyok ilyen szerencsés helyzetben. Viszont mi párommal falun tervezünk majd házat venni, kb. 13-15M-ért, amihez jóóó nagy kert tartozik, mert mi is szeretnénk:)


Mi majd a babavárót vesszük fel, amint megtaláltuk a tökéletes házat.


Plusz persze mellette dolgozunk. De fiatalon segítség nélkül tényleg belekerül jó pár évbe mire vesz az ember egy házat.

2020. máj. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szintén a férj keres jól, kulkeruletben lakunk, nagy házban, kicsi luxussal. Azért ez nem mindig volt így, mi is vegigjártuk mindent, szülői segítségünk is volt.
2020. máj. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!