Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Mit visznek magukkal a gyereke...

Mit visznek magukkal a gyerekek ovodaba a hatitaskajukban ?

Figyelt kérdés

Mit tudnak minden nap magukkal vinni?

A valtoruhak meg ilyenek amugyis az oviba vannak nem?



2020. aug. 6. 13:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
alvóka, innivaló, nasi, zsebkendő, játék stb.
2020. aug. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%

Általában semmit, max. az alvóka van benne. Mi mondjuk azt se hátizsákban visszük.

Egyszer kellett ténylegesen az ovis hátizsák, amikor kirándulni mentek.

De egyébként a gyerekek szeretnek üresen is hátizsákot cipelni. ;)

2020. aug. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%

"A valtoruhak meg ilyenek amugyis az oviba vannak nem?"


Azt is be kell vinni valahogy, nem? Sokan még leeszik, leöntik magukat. De nálunk beleizzadnak még télen is. Kint rohangálnak az overallban és muszáj átöltözniük. Saraznak, pocsolyában ugrálnak stb.


Meleg időben kulacsot is kellett vinni.

2020. aug. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
56%
En egyik gyereknel sem hasznaltam nagyon, max. kirandulasokon. Az alvokat kezben viszik, a valtoruhat en nem gyomoszolom bele a pici taskaba, kulon viszem altalaban a sajat taskaban vagy kulon zacsiba. De pl. egy gatyat vagy bugyit siman beledobok, de azt is inkabb a sajatomba teszem.
2020. aug. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
40%
#4 pedig praktikus, mert akkor a koszos ruhát egyből beteheti a táskájába.
2020. aug. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Én sokáig nem adtam a gyerekemnek, az alvókáját az én táskámban hoztuk-vittük. (Meg melegben most nálunk is kértek kulacsot.) Aztán kérték, hogy legyen, mert délután, ha az udvaron vannak, nem mehetünk be a holmikért, hanem minden gyerek kiviszi már előre a táskájában. Ezt a vírus miatt.

Fél ruhatára ott volt már, mire bejutottam érte.

2020. aug. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
94%
Az én gyerekeim sem visznek hátizsákot, csak kirándulásokra. Alvókát sosem vitték, váltás ruha nem kell, szinte soha, egyetlen egyszer volt, még a legelején, hogy bepisilt a lányom, akkor kellett bugyi, meg nadrág, de máskor nem kellett. Nálunk kulacsot, meg nasit nem is lehet bevinni, kint meg minek hagyja? Nálunk nem lenne semmi haszna a hátizsáknak, ha valami olyan van, ami miatt kell vinni valamit, azt is max. az én táskámba rakjuk.
2020. aug. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
70%
Sosem használtunk hátizsákot egyik gyereknél sem hétköznap. Alvósplüsst bevittük hétfőn, pénteken hazajött. Váltóruha bent volt szekrényben vagy a zsákjában. Nasit nem lehetett vinni (minek is?), kulacs nem kellett (ezt sem értem, hogy minek kell). Kirándulni vittek csak hátizsákot.
2020. aug. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
44%
#8 nekünk a kulacsokat kiviszik az udvarra amikor már meleg van. Gondolom egyszerűbb, mint a poharakkal vacakolni.🤷
2020. aug. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
60%

Én a deichmanban vettem neki kettő táskát, 1400ft volt akciósan dínós meg egy sötétkék adidas.

Amit minden nap visz az üzenőfüzet amibe pl beleírják ragasztják ha program lesz. Előre van vezetve a havi programjuk. Hetente van feladatlapos mappa is.

Alvós plüsst is ebben viszi.

Nem lehet semmi enni inni valót bevinni, kulacsot sem. Így ezek vannak a táskában.

Magán angol nyelvű oviba jár a fiam.

2020. aug. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!