Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Óvónők! Tényleg olyan rossz...

Óvónők! Tényleg olyan rossz óvónőnek lenni?

Figyelt kérdés
Minap olvastam itt egy kérdést, hogy az óvónőket leku*vázzák a gyerekek és fizikailag is bántalmazzák az óvónőket. Ez igaz? És az is, hogy a szülők egyre gázabbak?
2020. aug. 14. 19:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
80%
Sajnos igen :(
2020. aug. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
89%

A kollégákról, munkahelyi légkörről nem is beszélve.

Ha tényleg csak a gyerekekkel kellene foglalkozni,fejleszteni és játszani velük, mint ahogy azt sokan gondolják, hogy ez csak ennyi, sokkal jobb lenne.

2020. aug. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
70%
Ezek a mai óvodások tényleg nagyon rosszak. Egyszer az óvoda kerítése mellett gyalogoltam, mikor kinn voltak a gyerekek. Az egyik kissrác beszólt nekem.
2020. aug. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
81%
Én azt csodálom, hogy egyáltalán van még óvónő. Nevetséges fizetésért idióta szülők neveletlen gyerekeivel kell foglalkozni.
2020. aug. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
86%
Igen. A gyerekekkel is nehéz, a kollégákkal is. Ráadásul rengeteg értelmetlen plusz feladattal jár, amiknek nem sok közük van a gyerekekhez.
2020. aug. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
74%

Igen, engem már többször is bántottam a gyerekek, volt amikor megütöttek, de volt amikor fejbe vágták.

A szülők vagy leszaaromok vagy túlbuzgóak és a magán életemben vájkálnak. Egyszer számonkérte tőlem az egyik, hogy miazhogy pizzát eszek, miért nem főzök. Meglátott, amikor a párommal jöttünk ki egy pizzériából.

A kollégákkal is van gond. Nagyon mérgező egy-két egyén.


Persze vannak nagyon jó, pozitív dolog is, de az ember jobban szeret a negatív dolgokról beszélni.

2020. aug. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
91%
Mégis hol, milyen óvodában dolgoztok? Ennyi pénzért tényleg sokat várnak el tőletek, de nálunk ilyet még nem hallottam, hogy az óvonőket vernék a 4-5 évesek.
2020. aug. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
81%

Engem ma lábon harapott az egyik SNI-s kisfiú. Szép véraláfutásos lett. Miért? Csak mert vicces.

Öklöztek már a hasamba, szintén voltam *urvától kezdve minden.

A szülők a vállukat vonogatják, meghát "ő ilyen"

Ilyenek mellett a normális munka mint olyan elég nehéz.

2020. aug. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Derjaderja ***** válasza:
83%
Én is ezt akartam kérdezni, hogy ezek a gyerekek milyen környezetből jönnek?
2020. aug. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
81%
Én tanító vagyok, de a a helyzet ott is hasonló. A szülők hülyének néznek, és mivel ezt hozzák a gyerekek magukkal, mit várjunk tőlük??? Beszólogatás van. Türelmes vagyok, de a legelején meg kell húzni a határokat, amiket sem én sem ők nem lépnek át. Van elég sok olyan gyerek, amelyiknek ez furcsa. A legnagyobb probléma a szülőkkel van, nem a gyerekekkel.
2020. aug. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!