Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Van köze ahhoz hogy a felesége...

Van köze ahhoz hogy a feleségem hisztis és agresszív hogy a gyerekünk óvodába megy?

Figyelt kérdés

Mostanában pár napja elég érzékeny a legapróbb vitától is elsírja magát közben viszont agresszív. Nem mondta de én ennek tudom be a mostanaban előforduló dolgait.

Nőket kérdezném hogy nálatok emiatt volt e hasonló?


2020. szept. 6. 22:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Agresszív alatt mit értesz?
2020. szept. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
31%
Terhes.
2020. szept. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Agresszív = veszekedik.... lehet rosszul fejeztem ki magam.
2020. szept. 6. 22:16
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább felszabadult voltam, visszamehettem dolgozni, amit szerettem, és már vártam. Bár kétségtelenül fárasztó időszak volt.

De neki biztos van valami baja. Tipp:kérdezd meg, de ne akkor, amikor épp dilis, hanem amikor nem. Valami kedves gesztus kíséretében, nehogy támadásnak vegye.

2020. szept. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen lehet. A lányom most kezdi a bölcsit, de hetek óta olyan ideges, feszült vagyok, hogy vagy sírok vagy kiabálok (felemelem a hangom, nem üvöltök), ráadásul ez a bizonytalan helyzet is a vírus miatt, ez csak hab a tortán. Légy türelmes a feleségeddel, esetleg beszélgess vele, hogy ő hogy érzi magát emiatt, hogy oviba megy a gyerek. Valakinek már az is segít ha elmondhatja mi bántja.
2020. szept. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Derjaderja ***** válasza:
38%
Biztos a társa empatikus és érzelmileg intelligens hozzáállása miatti meghatottságtól van felzaklatva😂
2020. szept. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Figyu, én férj vagyok, de pont ugyanez a felállás van nálunk.

Ha a kisgyerek most megy óvodába, akkor anyuka meg most megy vissza dolgozni, ugye?

Szerintem ez a fő ok. Vagyis a saját életében bekövetkezett változás. 3 év alatt kiesett mindenből, és borzasztó feszült, hogy tudja-e teljesíteni a munkahelyi elvárásokat. Eddig soha sehová nem kellett sietnie reggel, most meg időre el kell készítenie a gyereket, hogy miután elbúcsúzott tőle az óvodában, még elérje azt a buszt, amivel munkakezdésre beér. Miközben a gyerek esetleg még sír utána, de őneki már rohannia kell. És persze ettől rossz a lelkiismerete, hisz őutána sír a kisgyerek.


Na persze, ez csak az én feltételezésem, hisz azt se tudom, hogyan viseli a gyereketek a beszoktatást, ill. valóban dolgozik-e mostantól a feleséged.

2020. szept. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

3 hét múlva fog dolgozni. Gyerekünk eddig a beszoktatást jól viselte.

Tuti nem terhes ezt is kizárom. Én próbálok empatikus lenni de leüvölti a fejem miközben vasalt hogy velem mennyi baja van és csak hátrálom.

Múlt héten mondta már hogy nagyon izgul mert összenőttek.

2020. szept. 6. 22:25
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, tehát még nem dolgozik, de nemsokára kezd. Vagyis szinte biztos, hogy elsősorban emiatt ideges, hogy hogyan fog teljesíteni. Ráadásul most egész nap otthon van és biztos, hogy ezen agyal. Ez a legrosszabb állapot.

Egy-másfél hónap múlva remélhetőleg sokkal kevésbé lesz feszült. Addig kitartást! ;-)

2020. szept. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Derjaderja ***** válasza:
66%
Ne haragudj, de aki szerint ha a párja mindenen elsírja magát, akkor hisztis, az nagyon nem empatikus.
2020. szept. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!