Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » A héten kezdtük az ovit. 3...

A héten kezdtük az ovit. 3 éves lányom. Már ma bent taknyos lett,megkértek (magamtól is így tettem volna) holnap ne vigyem. Hétfőn ha jól lesz,vihetem újra. Ez normális hogy beteg lett ilyen hamar? Első gyerek,első ovikezdéses tapasztalat.

Figyelt kérdés
...

2020. szept. 10. 21:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
Teljesen normális, főleg ha nem volt bölcsis előtte. Új közeg, új bacik. Majd megedződik az immunrendszere. Nem egyedi eset, hogy az első néhány hónapban többet betegek, mint amennyit nem.
2020. szept. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
Normalis. Lányom nagycsoportos a héten már ki is dőlt. 😀
2020. szept. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
46%
Elég gyakori a frissen közösségbe került gyerekeknél. Én nem küldtem volna haza emiatt most sem, illetve vinném, ha nem lázas, nem bágyadt és az orrfolyáson kívül más baja nincs.
2020. szept. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
81%
Teljesen normális. Mikor én kerültem oviba, akkor én is vagy egy évig elkaptam minden sz*rt. Volt, hogy anyu két hétig is otthon volt velem. Bár én tényleg beteg voltam, nemcsak az orrom folyt. A lányodnál is teljesen normális, hogy betegeskedik. Új környezet, új bacilusok, amikkel most ismerkedik a szervezete. Most válik ellenállóvá azokkal a kórokozókkal szemben, amiket nem ismer. Majd elmúlik.
2020. szept. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%
Igen ez az ev ilyen lesz :) mindent elfog kani
2020. szept. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%
3-as a korona miatt nem mehetnek már orrfolyással sem a gyerekek.
2020. szept. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
27%
Pedig pont az orrfolyás nem a korona tünete, de mindegy...
2020. szept. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
84%
Off: ezen segít ha ovi előtt kis kortól gyakran vagyunk gyerektarsasagban (játszótér, foglalkozások, barátok) vagy tökmindegy, kikerülhetetlen?
2020. szept. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
95%
8: tökmindegy, mi rendszeresen összejártunk pár anyukával és gyerekkel pici koruk óta, jártunk babaúszásra, babaklubba, és ugyanez volt. Amúgy a nagyobbikom nagycsoportos, 1 hetet és 1 napot járt oviba, ő is itthon van már némi takonnyal. A covid miatt kettőt szipog, és küldik is haza.
2020. szept. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
94%
Igen normális. Az első két évben általában egyfolytában náthásak/betegek.
2020. szept. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!